Izcilo aktieri, rakstnieku un satīriķi Mihailu Zadornovu apbedīs Latvijā līdzās mammai un tētim

Jau esot uz nāves gultas Mihaila pēdējā dzīves vēlēšanās bijusi, lai viņš tiktu apbedīts blakus vecākiem.

Izcilo aktieri, rakstnieku un satīriķi Mihailu Zadornovu apbedīs Latvijā līdzās mammai un tētim
Komentāri[8] Bilžu galerija[12] 11.11.2017 15:50
Mirušo aktieri, rakstnieku, humoristu un sabiedrības inteliģences personību, Jūrmalā dzimušo Mihailu Zadornovu apglabās Latvijā, Rīgas Meža kapos, tā pavēstījusi viņa ģimene. Arī Zadornova draugi vēsta, ka mākslinieka pēdējā dzīves vēlēšanās īsi pirms došanās mūžībā ir bijusi tikai viena - atrasties mūžīgajā dusā blakus māmiņai un tētim Jaundubultu kapos.

“Šodien, 10. novembrī, plkst. 9.15 no rīta, mūžībā aizgāja mums tuvs cilvēks. Pateicamies visiem, kuri viņa dzīves smagajā periodā viņu atbalstīja. Saskaņā ar Mihaila vēlēšanos, viņš tiks apglabāts Latvijā, tur, kur viņš dzimis. Par datumu un laiku pavēstīsim atsevišķi,” - vēsta ģimene, kura lūgusi sociālo tīklu lietotājus un tīmekļa komentētājus nespekulēt par Mihaila Zadornova nāves iemesliem un politiskajiem uzskatiem.

Par izvadīšanu informācija sekos...


Savos televīziju šovos Mihails Zadornovs kritizēja pilnīgi visas valstis - viņš iesmēja ne jau par cilvēkiem un tautām, bet par valstu politiķu radīto birokrātiju, nomenklatūru, korupciju un šo iemeslu dēļ radītajiem sadzīves trūkumiem un šķēršļiem ļaužu ikdienā. Savā aizskatuves dzīvē viņš bija pavisam citāds un arī intervijā portālam Vipi.lv festivālā Jaunais Vilnis atzina, ka patiesībā ļoti mīl savu dzimto zemi Latviju un ciena latviešu tautu, un tās kultūru.

LASIET VAIRĀK: ATVADU FOTOGALERIJA. Izcilais aktieris, šovmens, rakstnieks un jūrmalnieks Mihails Zadornovs

Atvadu fotogalerija nākamajā lapā

Lapa: 1 no 2

Komentāri [8]

??? 12.11.2017 20:10
diezin kāpēc slēpa, ka ārstēts esot kādā Latvijas privātklīnikā ?
kāds satīriķis ??? 12.11.2017 20:07
Paskvilants nožēlojams - pūķina kveksis.
Karma ir nežēlīga bet taisnīga...
Koļa >> kāds satīriķis ??? 12.11.2017 20:14
inteliģences šim ne kripatiņas nebija
Lūcija Sušinska 11.11.2017 23:25
Atceros to momentu,kad dzimusī Latvijā cienijamā Freibergas kundze izvēlējās dzimtas kapus Latvijā,kāds rejošais bars sacēla traci internetā,ko tagad klusē.Zemes Krievija par maz-skarbi,toties patiesi,
Elīna 11.11.2017 23:25
Visu cieņu māksliniekam
Anete 11.11.2017 17:36
Domāju, ka LV tauta pievērs acis uz kādu neglaimojošu vārdu no mākslinieka un novēlēs viņam vieglas smiltis latvijas Republikā.
Kaspars Ūdris 11.11.2017 17:10
Patiesi varu apgalvot, ka Mihails nebija Latvijas nīdējs vai ienaidnieks. Protams, TV šovos, kur ar vērienu jāsasniedz milzu auditorija, viņš izņirgājās par daudzām valstīm - TV producentu uzstādīto reitingu dēļ. Esmu pāris reizis komunicējis, intervējis MIHAILU festivāla Jaunais Vilnis laikā: Miša man acīs skatoties teica, ka mīl Latviju, Jūrmalu un Rīgu un ka mīl latviešu tautu. Un par to es, Mihail, Tevi cienu un noliecu galvu Tavā priekšā.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
Sveiki, Jūs jau kādu laiku te uzturaties. Atbalstiet mūs facebook! Nospiediet PATĪK
Katrs Sekotājs mums ir svarīgs!