Izcilo aktieri, rakstnieku un satīriķi Mihailu Zadornovu apbedīs Latvijā līdzās mammai un tētim

Jau esot uz nāves gultas Mihaila pēdējā dzīves vēlēšanās bijusi, lai viņš tiktu apbedīts blakus vecākiem.

Izcilo aktieri, rakstnieku un satīriķi Mihailu Zadornovu apbedīs Latvijā līdzās mammai un tētim
Komentāri[8] Bilžu galerija[12] 11.11.2017 15:50
Mirušo aktieri, rakstnieku, humoristu un sabiedrības inteliģences personību, Jūrmalā dzimušo Mihailu Zadornovu apglabās Latvijā, Rīgas Meža kapos, tā pavēstījusi viņa ģimene. Arī Zadornova draugi vēsta, ka mākslinieka pēdējā dzīves vēlēšanās īsi pirms došanās mūžībā ir bijusi tikai viena - atrasties mūžīgajā dusā blakus māmiņai un tētim Jaundubultu kapos.

“Šodien, 10. novembrī, plkst. 9.15 no rīta, mūžībā aizgāja mums tuvs cilvēks. Pateicamies visiem, kuri viņa dzīves smagajā periodā viņu atbalstīja. Saskaņā ar Mihaila vēlēšanos, viņš tiks apglabāts Latvijā, tur, kur viņš dzimis. Par datumu un laiku pavēstīsim atsevišķi,” - vēsta ģimene, kura lūgusi sociālo tīklu lietotājus un tīmekļa komentētājus nespekulēt par Mihaila Zadornova nāves iemesliem un politiskajiem uzskatiem.

Par izvadīšanu informācija sekos...


Savos televīziju šovos Mihails Zadornovs kritizēja pilnīgi visas valstis - viņš iesmēja ne jau par cilvēkiem un tautām, bet par valstu politiķu radīto birokrātiju, nomenklatūru, korupciju un šo iemeslu dēļ radītajiem sadzīves trūkumiem un šķēršļiem ļaužu ikdienā. Savā aizskatuves dzīvē viņš bija pavisam citāds un arī intervijā portālam Vipi.lv festivālā Jaunais Vilnis atzina, ka patiesībā ļoti mīl savu dzimto zemi Latviju un ciena latviešu tautu, un tās kultūru.

LASIET VAIRĀK: ATVADU FOTOGALERIJA. Izcilais aktieris, šovmens, rakstnieks un jūrmalnieks Mihails Zadornovs

Atvadu fotogalerija nākamajā lapā

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [8] ››
Svetlana Bukovska 13.11.2017 15:39
Izsaku patiesu,dziĺu lìdzjùtìbu tuviniekiem.Izcil s bija komiķis un patiesi labs cilvèks.Lai salda dusa,Latvijas smilsu kalniñà.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss