Esot apdraudēta Magones Burkas kundzes nupat noslēgtā laulība

Esot apdraudēta Magones Burkas kundzes nupat noslēgtā laulība
Komentāri[8] Bilžu galerija[20] 06.11.2017 21:16
Nelieši cenšas izpostīt Magones laulību ar lietuvieti, uzlauzts pat viņas sociālo tīklu profils - tik satraukti ir Burkā kundzītes ģimenes locekļi un daži LV mediji.

Šova 'Saimnieks meklē sievu' zvaigzne Magone Burkas kundze nepārtraukti pati sevi nodrošina ar skandalozām ziņām un viņai tas no tiesas izdodas - fantastisku publicitāti priekš dzeltenajiem medijiem garantē Magone pati, par ko daudzi lasītāji ir šokā. Izrādās, ka tūlīt pēc kāzām ar lietuvieti Zanas Šutovu, saņemtas ziņas, ka šo savienību vairāki ļaudis jau cenšoties izjaukt - tā ziņo portāls Skaties.lv
 
Uzņēmīgi un centīgi ļautiņi sociālajos tīklos esot atraduši Magones vīru, un steiguši atklāt dažādas neglaimojošas pagātnes detaļas. Viens no viņiem esot Magones bijušais partneris un kopējā dēla tētis Ventis Vītols, kurš esot uzmeties jaunajam vīram par draugu un cenšoties visādi nomelnot Magoni. Pati Burkas kundze stāsta: “Nu nevar taču laikam to glumo krupi Vītoltētiņš apēst!” Tā ierēc pati Magone, kura vēlas paziņot visiem skauģiem un nelabvēļiem, lai tak reiz liekas mierā.
 

Pats Zanas žurnālistiem teicis, ka nekādas pagātnes detaļas neko nemainīs, jo mīl Magoni šodienas, nevis viņas pagātnes dēļ. Viņš esot informēts par sievas pagātni un attiecībām ar Venti, bet tagad taču palīdz audzināt viņu dēlu.
 
Tāpat Burkas kundze norāda, ka kāds pēc kāzām uzlauzis viņas Draugiem.lv profilu, kāds esot rakājies pa viņas sarakstēm un izsūtījis neglaimojošus foto. Tomēr Šutovu ģimenē šobrīd viss esot kārtībā, un nekādi pagātnes rēgi vai skeleti skapī nespēšot stāties ceļā viņu laimei. Lai nu tā būtu!


Daudzi sabiedrības locekļi norāda, ka centieni pēc publicitātes šādā pseido jeb viltus veidā, kas kotējas vien fantastikas grāmatu nereālākajās lapaspusēs, patiešām nekādi nepacels kādreizējās TV zvaigznes reitingus un sapņu piepildījumus nākotnē.

Magone Burka tiešām ir meksikāņu ziepju operu cienīgs stāsts Latvijas vēsturē.

Komentāri [8]

Rasma 07.11.2017 00:08
drasumas komentu autoros
jopcik micīt 06.11.2017 22:46
Nu kā var būt tāda dura??? Nu tik ļoti, ka paŗlieku ļoti>...?
Nonna 06.11.2017 22:45
jaunajam virelim mož daudz piķa lai medijiem maksātu par shitik lētu reklāmu
Patrīcija Rūtledža 06.11.2017 22:42
Neadekvātā Burkas kundze ir vēl neadekvātāka par Burku no seriāla Smalkais stils
Onslovs >> Patrīcija Rūtledža 06.11.2017 22:44
Aizver muti un atnes aliņu un čipsus!
laila 06.11.2017 22:38
Nabaga sievišķis, kam neka cita nav kā proponēt sevi skaties portālā
Aivita >> laila 06.11.2017 22:40
es arī padomāju, nez cik skaties un vipiem burkāne maksā, lai nokļūtu tik populārās slejās un šo portālu tūkstošiem sekotāju lokos: )

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
Piedalies mūsu Facebook lapā piedāvātajā konkursā: