Beidzot atklājies, kas ir jaunais Burkas kundzes vīrs un kā abi samīlējušies

Beidzot atklājies, kas ir jaunais Burkas kundzes vīrs un kā abi samīlējušies
Komentāri[11] Bilžu galerija[19] 30.10.2017 15:30
Jau vēstījām, ka nesen gredzenus mija šova Saimnieks meklē sievu skandalozā zvaigzne Magone ar savu izredzēto lietuvieti Zanas Šutovu. Jaunais vīrs portālam Skaties.lv stāsta, kas pamudinājis viņu iemīlēties Magonē un, kā pāris nolēma vien divus mēnešus pēc iepazīšanās precēties.

Lietuvietis klāsta, ka zinot Magones smago dzīvesstāstu, tas neesot no vieglajiem, taču arī viņa dzīve nav bijusi viegla. "To, ka viņa piedalījusies populārā TV šovā, Magone man nekad nav īpaši afišējusi," saka Zanas. Viņu Magonē esot piesaistījusi tīrā un gaišā dvēsele. Zanas jau ilgus gadus strādā celtniecībā un audzina dēlu. Ar Magoni Burku iepazinies Londonā pirms aptuveni pusgada. ”Dzirdēju, ka tepat netālu viena dzīvo, strādā un bērnus audzina kāda jauka latviešu sieviete Magone,” atceras Zanas.

Lietuvietis savai mammai apsolījis - ja precēsies, tad tikai vienu reizi dzīvē un uz mūžu. Drīz pēc satikšanās ar Magoni viņš skaidri zinājis - nu tas brīdis ir klāt. Zanas iemīlējusi ne tikai Magone, bet arī abi viņas dēli - Raimonds un Roberts, kuri jauno leišu līgavaini esot pieņēmuši kā tēti. Sveicam jauno pāri!

Avots un foto: Skaties.lv


Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [11] ››
Klaudija Berkholce 08.11.2017 22:58
Kuram tas interese,man ne!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss