X Faktorā sākas īsta muzikālā cīņa – zināmi 12 fināla sēriju pretendenti

Seši emocijām bagāti “X Faktora” raidījumi: četras atlases un divi krēslu izaicinājumi ir aiz muguras.

X Faktorā sākas īsta muzikālā cīņa – zināmi 12 fināla sēriju pretendenti
Komentāri 09.10.2017 21:51

Seši emocijām bagāti “X Faktora” raidījumi: četras atlases un divi krēslu izaicinājumi ir aiz muguras. Klāt trešā kārta: fināla sērijas un tajās startēs 12 spožākie pretendenti, kuru turpmāko dalību šovā noteiks žūrijas un skatītāju balsojums. Atbalstiet savus favorītus muzikālā cīņā tiešraidē TV3, kā arī klātienē Rīgas Kinostudijā! Spožākie talanti šovā “X Faktors” vēl tikai dzims un labākie priekšnesumi gaidāmi tiešraidēs no 15.oktobra. Šova finālu sēriju startam mentori Aija Auškāpa, Intars Busulis un Reinis Sējāns atlasījuši 12 labākos pretendentus, kuriem palīdzēs izkopt savu talantu un skatuvisko tēlu.

Lūk, X Faktors 2017 Latvija finālisti:

Busuļa pārziņā ir kategorija 25+ un viņa komandā būs Aivo Oskis, Edgars Kreilis, Nadežda Maņkeviča un Līga Rīdere. Savukārt Sējāns, kura paspārnē ir vokālie ansambļi, strādās ar šo četrinieku: “Fellas”, “The Stones”, “Tautumeitas” un “Koukie band”. Abiem iepriekš pieminētajiem sastāviem pievienojas arī Auškāpas noskaidrotais 16-25 gadi pretendentu sastāvs: Adriana Miglāne, Alise Haijima, Artūrs Gruzdiņš un Roberts Memmēns.

Fināla sērijas būs kā koncerti, kas veltīti konkrētai muzikālai tematikai, un ikviens varēs dziedāt līdzi gan pasaules hitiem, gan tautā iemīļotām un zināmām melodijām. Taču tas nav viss – gaidāmi arī vakari, kas būs balstīti uz skatītāju izvēli.


Taču ikreiz kādam pretendentam šovs būs arī jāpamet, ko noteiks žūrijas un skatītāju balsojums. Tikai trīs labākie pretendenti nokļūs līdz finālam 3. decembrī un sacentīsies par galveno balvu – 10 000 eiro un sadarbību ar Sony Music.

Visi “X Faktora” atbalstītāji – fani, draugi, ģimenes un citi – ik svētdienas vakaru aicināti klātienē Rīgas Kinostudijā just līdzi pretendentiem. Biļetes var iegādāties TE.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss