Izcilais šovmens Zadornovs mirst...

Latvijā dzimušais, ar smadzeņu vēzi slimais Zadornovs kliedz aiz sāpēm pēc pārciestās operācijas. Tikmēr vairāki avoti ziņo, ka diemžēl nekādu sevišķu izredžu vairs nav...

Izcilais šovmens Zadornovs mirst...
Komentāri[9] Bilžu galerija[10] 02.10.2017 15:11
Pēc Vācijā pārciestās operācijas Mihails Zadornovs ir atgriezies Krievijā. Klīnikas, kurā pašlaik uzturas satīriķis, darbinieki medijam Komsomoļskaja Pravda pastāstījuši par viņa veselības stāvokli.

Patlaban Mihails Zadornovs iziet reabilitācijas kursu kādā klīnikā Maskavas tuvumā. Neiroloģijas nodaļā viņam ir ierādīta sava komfortabla palāta, mākslinieku aprūpē kvalificēts personāls. "Vācijā viņu izoperēja. Taču mēģinājums izgriezt visu audzēju galvas smadzenēs bija neveiksmīgs - tas bijis ieaudzis pārāk dziļi. Pēc ķirurģiskās iejaukšanās Zadornovs Vācijā izgājis apstarošanas kursu. Taču viņam palicis aizvien sliktāk un sākušās milzīgas sāpes. Tāpēc satīriķis un tuvinieki izlēmuši no tālākā ārstēšanās kursa Vācijā atteikties. Vienlaikus vācu ārsti pateikuši, ka vairāk neko palīdzēt nevar," atklājusi medicīnas iestādes darbiniece.

Pēc izmeklēšanas ārsti Zadornova māsai pateikuši, ka izredzes izveseļoties ir ļoti minimālas. Satīriķis gandrīz neko nav ēdis, viņam bijušas stipras sāpes un viņš burtiski dzisis acu priekšā. Ik pa brīdim mākslinieks vaidējis un kliedzis tā, ka tas bijis dzirdams klīnikas gaitenī. Pretsāpju līdzekļi nav līdzējuši, Zadornovs gulējis maz un slikti. Turklāt smadzenēs tikuši atklāti jauni veidojumi, par laimi, ne ļaundabīgi. Bet audzējs atkal sācis palielināties. Mākslinieks, protams, savu stāvokli apzinājies. Viņš pat atvadījies no tuviniekiem, arī no abām sievām - bijušās Veltas un pašreizējās Jeļenas, vēsta Komsomoļskaja Pravda.


Taču pēc draugu ierosinājuma tuvinieki, lai glābtu Zadornovu, ķērušies pie jauna līdzekļa - vērsušies pie dziednieka Leo Šaha. Viņš pie mākslinieka ieradies augustā. Bijuši 14 seansi, katrs no tiem ildzis divas stundas. Šahs uz Zadornova galvu iedarbojies ar savu enerģētisko lauku. "Visas seansu detaļas mums zināmas nav, bet mēs redzējām, ka brīdī, kad ārsts iegājis palātā, humorists uzreiz sācis smaidīt," atzīmējusi klīnikas darbiniece.

Kā raksta medijs, insultu pārcietušais un kritiskā stāvoklī esošais satīriķis pamazām sācis atlabt. Viņš vairs nesūdzējies par sāpēm, atkal parādījusies apetīte. Pagaidām Zadornovs nevar staigāt, taču var piecelties, sēdēt, un pat atsācis strādāt. Magnētiskās rezonanses tomogrāfija parādījusi, ka audzējs ir samazinājies. Krīze ir pāri. Bet Leo Šahs no pazīstamā pacienta ir aizbraucis, taču drīz vien viņam ir jāatgriežas.

Taču dziednieka personība Komsomoļskaja Pravda žurnālisiem ir radījusi šaubas, tāpēc tie mēģinājuši par viņu noskaidrot kaut ko vairāk.

Leo Šaha oficiālajā mājaslapā teikts, ka viņš ir profesors, medicīnas zinātņu doktors, PSRS tautas dziednieks, bioenerģijas terapeits, tāpat Šahs palīdzot cilvēkiem, kuriem oficiālā medicīna vairs palīdzēt praktiski nespēj.

Tāpat tur teikts, ka Leo Šahs ir viens no septiņiem diplomētiem Krievijas (tolaik vēl padomju) bioterapeitiem, kuriem ar dziedniecību atļauts nodarboties bez papildu licencēšanas. Diploms viņam izsniegts 1989. gadā vēl Padomju Savienībā. Dziednieka ārstēšanai pakļaujoties vissmagākās onkoloģiskās saslimšanas, HIV infekcijas un hepatīti.

Žurnālisti noskaidrojuši, ka Leo Šaha īstais vārds ir Ļevs Borisovičs Šahnovičs. Oficiālajā biogrāfijā teikts, ka viņa vēsturiskā dzimtene ir Polija, uz kuru viņš pārcēlies pagājušā gadsimta 90. gadu sākumā. Atrast jelkādus apstiprinājumus tam, ka Šahs būtu pabeidzis kādu medicīnas augstskolu, kā arī ziņas par zinātniskām publikācijām un pedagoģisko darbību, bez kurām nav iespējams iegūt profesora amatu, reportieriem nav izdevies. Nav arī saprotams, kā Šahnovičs Padomju Savienībā saņēmis bioenerģētikas terapeita diplomu.

Leo Šaha mājaslapā minēts, ka viņš ir apbalvots ar N. Pirogova vārdā nosaukto Eiropas ordeni. Ir pat redzams nofotografēts dokuments vācu valodā. Taču Pirogova fondā paziņojuši, ka Leo Šahs ordeņa laureātu sarakstos nav.

Tāpat Šaha interneta resursā tiek vēstīts, ka viņš ir apbalvots ar Krievijas Ludviga Nobela fonda godarakstu. Savukārt fonda vadītājs Jevgēņijs Lukašovs telefonsarunā ar žurnālistiem paziņojis, ka nekādu godarakstu Šahnovičam nav parakstījis. "Nekādus ekstrasensus mēs neesam apbalvojuši, mēs esam solīda organizācija."

Zīmīgi, ka reportieri nav varējuši atrast ne Šaha darbavietas, ne ienākumu avotus. Taču uzietas ziņas par dārgu automašīnu pirkumiem un dzīvokļa iegādi Kutuzova prospektā Maskavā. Vēl Šaham ir divas pilsonības - Krievijas un Polijas.

Tad Komsomoļskaja Pravda žurnālisti vērsušies ar jautājumu, vai tautas dziednieki spēj izārstēt vēzi, pie ķirurga-onkologa, akadēmiķa un Blohina vārdā nosauktā onkoloģijas centra direktora Mihaila Davidova. Onkologs atbildējis ļoti kategoriski. "Neviens ekstrasenss nespēj palīdzēt vēža slimniekam! Es vispār nesaprotu, kas tie bioenerģijas terapeiti tādi ir. Viņi ārstē ar savu enerģiju? Pilnīgs murgs! Vēža slimniekam tas nepalīdzēs - bezjēdzīgi. Arī tā dēvētais placebo efekts onkoloģiskā slimnieka stāvokli neuzlabos. Pastāv oficiālie palīdzības veidi, un tas ir vienīgais, kas darbojas. Viss pārējais - muļķības," paudis Davidovs.

Avots: BB.vesti.lv

Mēs vēlam Mihailam Zadornovam tikt iespējami īsā laikā pie labākās veselības un dzirdēt jaunas humoreskas TV kanālos!
Lapa: 1 no 2

Komentāri [9]

Dzintra 02.10.2017 19:57
Kaa nav kauns rakstiit taadu nosaukumu!Vins ir slims,bet dziivs,un Dievs dos nodziivos veel ilgaak,kaa tie rakstiitaaji,kuriem vienalga ko gvelzt,ka tik lilaaku sensaaciju sapuust!!!Un es Zadornovu loti cienu par vina aso praatu,humoru un drosmi pateikt visu un visiem taa kaa vins to domaa,saprot un juut.No visas sirds veelu izveseloties!
ilona lisicka 02.10.2017 16:56
Man gan viņš ir ļoti žēl . patika viņa humors ! ;( ;( ;( :( :S
Uldžāns 02.10.2017 16:29
Veselību! Viss būs labi! Man mammai izārstēja to pašu. Nu tā teikt iesaldēja - lai var dzīvot!
Jēzus 02.10.2017 16:25
Cilvēks gana daudz sagānījis par savu valsti Latviju, par savu otro valsti Krieviju. Par ASV un citiem. Vai tas nav Dieva pirksts?
Atvars >> Jēzus 15.10.2017 00:47
Jaa,iespeejams taada bija Dieva griba par Latvijas apnjirgshanu.
mairis 02.10.2017 16:21
Izcils mākslinieks. dikti kritizējis Asv, Latviju un Vāciju. Bet vēlu izveseļoties! no sirds!
Sergejs Perfiševs 02.10.2017 16:08
Cik nu izcils,bet cilvēks ir cilvēks.Viņa humori maz kādam patika.
Aija 02.10.2017 16:06
Veselību Mišam!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
Piedalies mūsu Facebook lapā piedāvātajā konkursā: