Baiba Sipeniece jaunajā šova sezonā sola spraigus un mīlas pilnas notikumus

Jau 9. oktobrī plkst. 21:00 starts tiks dots TV3 šova “Saimnieks meklē sievu” ceturtajai sezonai, kuras notikumiem varēsim sekot līdzi ik pirmdienas vakaru.

Baiba Sipeniece jaunajā šova sezonā sola spraigus un mīlas pilnas notikumus
Komentāri 28.09.2017 21:00

Jau 9. oktobrī plkst. 21:00 starts tiks dots TV3 šova “Saimnieks meklē sievu” ceturtajai sezonai, kuras notikumiem varēsim sekot līdzi ik pirmdienas vakaru. Šova veidotāji atklāj – šosezon sieviešu vēstules tiek adresētas vairākiem saimniekiem vienlaikus un, rezultātā, iepatīkas viena un tā pati meitene!

TV3 šovs “Saimnieks meklē sievu” vasaras sākumā iepazīstināja ar desmit saimniekiem – Mārtiņu Līci (27 gadi) no Jēkabpils novada, Aivaru Dimitrijevu (30 gadi) no Jēkabpils novada, Mārtiņu Apsi (31 gads) no Dobeles novada, Pēteri Grudovski (24 gadi) no Auces novada, Mareku Cāleru (36 gadi) no Rugāju novada, Arturu Cārleru (27 gadi) no Balvu novada, Aigaru Geseltiņu (38 gadi) no Cēsu novada, Andri Leimantu (51 gads) no Grobiņas novada, Ivo Vizbuli (30 gadi) no Talsu novada un Jāni Fogelu (29 gadi) no Kocēnu novada.

“Ja šķita, ka mūs vairs nekas nespēj pārsteigt, tad šā gada “Saimnieks meklē sievu” dalībniekiem tas izdevās vairākkārt,” tā jauno saimnieksezonu raksturo šova producente Sandija Miezīte. Jau 9. oktobrī, kad ēterā atgriezīsies “Saimnieks meklē sievu”, šova vadītāja Baiba Sipeniece – Gavare dosies ciemos pie pieciem saimniekiem, kuri šosezon saņēmuši visvairāk vēstuļu un turpinās dalību šovā. Šajā sērijā pieprasītākajiem saimniekiem būs katram jāizvēlas piecas meitenes, kuras aicināt uz randiņu. 

Šogad dalībnieki šova veidotāji sagādājuši dažādus pārsteigumus un pat galvassāpes jau no pirmās filmēšanas dienas. Atceroties šova filmēšanas aizkulises producente stāsta, ka kāds saimnieks paspējis jau vasarā iemīlēties un kādu brīdi pat apsvēris šovu neturpināt, cits aizmirsis par filmēšanu un kad ieradusies filmēšanas grupa nav bijis mājās! 

Kā jau katru sezonu, arī šogad bijušas meitenes, kas rakstījušas vairākiem saimniekiem, bet šis gads atšķiroties ar to, ka vairākiem saimniekiem iepatikusies viena un tā pati meitene. Šī fakta dēļ pat esot nācies pamainīt šova noteikumus. 

Un vēl atceroties notikumus filmēšanas laukumā producente atzīst: “Vērojot, kas notiek šovā, pieķēru sevi pie domas, ka, ja es to neredzētu pati savām acīm, neticētu, ka tas notiek pa īstam! Taču tas, ko spēj izdomāt meitenes, kas nolēmušas aptīt ap pirkstu saimnieku, nav pat prātam iedomājams! Neviens scenārists nespētu izdomāt to, ko spēj sieviete, kas iet uz savu mērķi. Un šajā brīdī nav pat svarīgi, ka uzstādītais mērķis ir apšaubāms – piemēram, tikt ceļojumā!” 

Bet, vai arī šosezon uzplauks patiesas jūtas un būs laimīgie pāri? Ir sajūta, ka vismaz vienam stāstam būs laimīgas beigas! Taču to rādīs laiks un ceļojums, kurā pāri vēl tikai dosies! Ceļojuma sēriju skatītāji redzēs decembrī, bet līdz tam vēl saimniekiem un viņu izredzētajām garš ceļš ejams! 

Izbaudiet “Saimnieks meklē sievu” 4. sezonu no 9. oktobra pirmdienās plkst. 21:00 TV3!

Prieks kopā būt!Laima KristapsoneSabiedrisko attiecību projektu vadītājaTālr.: 29 658 133, 29 806 505E-pasts: laima.kristapsone@mtgtv.lv

skaties.lv

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss