Šarmantā Elīna Dzelme-Maligina esot atzinusies īpaši smagā azartspēļu atkarībā

Bijusī aktrise un režisora Dž.Dž.Dzilindžera kādreizējā mūza iekļūst arvien jaunos skandālos.

Šarmantā Elīna Dzelme-Maligina esot atzinusies īpaši smagā azartspēļu atkarībā
Komentāri[9] Bilžu galerija[15] 14.09.2017 22:18
Pietiek.com no neoficāliem, bet drošiem avotiem publicē ekskluzīvu informāciju - Elīnas Dzelmes un miljonāra Maligina megakonflikts. Kas notiks tālāk:

"Internetā izlasīju bijušās aktrises, nu jau mākslinieces Elīnas Maliginas izjusto stāstu par to, kā viņas vīrs un uzturētājs, miljonārs Valērijs Maligins viņu Austrijā ņēmis un „nodevīgi” piekāvis. Stāsts bezgala jauks un aizkustinošs, - taču, lai kā arī man riebtos Āfrikas zvēru šāvēji, tomēr pieminēšu dažus mākslinieces kundzes noklusētus faktiņus par notikušo. Ir taisnība – Maliginam Austrijā patiešām ir kriminālprocess, un no tā viņam ilgtermiņā nekur nelikties, agri vai vēlu nāksies vien braukt atpakaļ uz turieni un liecināt.


Protams, miljonārs darīja pilnīgi pareizi, kad pēc notikuma, kas tiek aprakstīts tik dažādi, ņēma un no Austrijas aši aizbrauca. Tā ir īstās Eiropas zeme, kur policija, lai ko arī mēs runātu par dzimumu vienlīdzības principiem, vismaz sākotnēji automātiski notic sievietei un par cietušo uzskata viņu.

Līdz ar to tūlītējos kontaktos ar Austrijas varas iestādēm Maliginam nekas labs „nespīdēja”, lai kāda arī kikboksere nebūtu jaunā, daudzsološā māksliniece (šai vēstulītei pievienoju arī video no Maliginas Facebook lapas publiskās daļas).

Tagad Maligins ir ļoti kluss – un var pietiekami skaidri nojaust, kāpēc tā. Advokāti strādā, gatavo pierādījumus, kas tiks iesniegti Austrijas policijā, tad tur izsauks un nopratinās lieciniekus – un stāsts agri vai vēlu iegriezīsies atbilstoši tam, kas tur reāli notika.

Nezinu, vai Austrijas policija fiksēja to, kādā skaidruma vai neskaidruma pakāpē, vēršoties ar sūdzību par piekaušanu un it kā pat slepkavības mēģinājumu, bija jaunā, daudzsološā māksliniece un izbijusī aktrise. Taču, visticamākais, tas ir fiksēts – vai nu policijā vai tad, kad miljonāra kundze devās uz tiesu.

Līdz ar to pašlaik situācija ir tāda: Maliginas kundze, kura vēl nesen stāstīja, ar kādu aizrautību ik dienu dodoties uz darbu un vadot (Maliginam piederošo) farmācijas uzņēmumu, dzīvo Vīnē īrētā dzīvoklī un tērē to, ko vēl var.

Savukārt vīra kungam, cik zināms, romantikas un radošuma ir izrādījies pietiekami – domājams, ka sievas kundzes atslēgšana no naudas plūsmām ir tikai dažu dienu jautājums, ne vairāk. Pēc tam sekos juridiskas darbības Austrijas tiesā – un bijusī aktrises kundze sāks saprast, ka ir vietas, kur aktiera talants netiek novērtēts.

Toties ļoti varētu būt, ka Maligina advokāti izvilks visus austriešiem nezināmos faktus un izliks tos ļoti nepievilcīgā gaismā – jau sākot ar to, ka bijusī aktrise šogad vasaras vidū Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijai ir uzrakstījusi iesniegumu, lai aizliedz viņai ieiet kazino..."

 

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Komentāri [9]

:( 08.10.2017 18:21
Tam cilvēkbērnam ir lielas problēmas un ļoti ļoti grūti..
GITTI 23.09.2017 00:59
Par šarmantu šo dauzonīgo dāmīti ar izlaidīga pašpuikas gājieniem un izskatu nevar nosaukt, par gudru arī ne un par skaistu ne tik - kuram normālam vīrietim var patikt tāda: ar "tīfa" frizūru kā puišelim un kārna kā pēc lāgera, bet ar miiilzu ambīcijām.
!!! 22.09.2017 01:48
Viņa ļoti līdzīga bij.aktrisei Pļavniecei.
tā ir 21.09.2017 14:02
Man viņa nešķiet garīgi vesela. Šī parodija par laulību izjuks. Tāda sieviete ir apkaunojums ikvienam normālam vīrietim!
tusnis 19.09.2017 11:58
vai viņa vispār ir sieviete? Man domāt, džeks kaut kāds
Ilona Lapiņa 18.09.2017 23:41
šarmantā????? manā skatījumā
,tikai zilajam var patikt,jo velk uz v
eča pusi....
Viks 18.09.2017 23:37
absolūta dura!
Lūcija Sušinska 18.09.2017 00:02
Naudu nospēle azartspēlēs un tad dabū no vīra pa kaklu.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
Piedalies mūsu Facebook lapā piedāvātajā konkursā: