Vien dažus mēnešus pēc kāzām izjukusi Dzintara Čīčas un Sanitas Marcinkēvičas laulība

Vien dažus mēnešus pēc kāzām izjukusi Dzintara Čīčas un Sanitas Marcinkēvičas laulība
Komentāri[10] Bilžu galerija[14] 09.09.2017 00:06
Žurnāls Kas Jauns vēsta, ka dziedātājs Dzintars Čīča pēdējos gados atkal pārsteidzis savus pielūdzējus un plūcis panākumus, kas, radījis nestabilitāti viņa laulībā. Ar 29 gadus veco Sanitu Marcinkēviču mūziķis ir izšķīries.

Čīča apstiprina, ka izjukušas viņa un mīļotās sievietes Sanitas attiecības. Pašlaik viņš joprojām strādā Lielbritānijā, reizēm atbraucot uz Latviju, lai ierakstītu mūziku. Lai gan pagājušais gads bijis veiksmīgs, sasniegts daudz muzikālajā jomā, tas viss viņu novirzījis no personīgās dzīves.


Pāris vienojies, ka mūziķa dzīvesveids traucē attiecībām, tādēļ nolēmuši šķirties.

Tieši nebūšana mājās nedēļās nogalēs, bet darba dienās aizņemta ir Sanita, veicināja abu attālināšanos vienam no otra. Tieši TV šova Izklausies redzēts laikā Čīča juties fiziski un morāli pārguris, izsmelts. Pašlaik jaunas attiecības neesot dziedātāja plānos.

Dzintaram Čīčam ir 24 gadi. Viņš kopdzīvi ar Sanitu uzsāka 2016.gadā - mīļotajai ir 10 gadus veca meita no iepriekšējām attiecībām.

Titulbilde no Nra.lv.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [10] ››
Annika 11.09.2017 12:08
Neņem galvā, Dzintar, nevajag precēt vecu veceni, tas ir pret Taviem gadiem, atradīsi jaunāku un smukāku, bet Sanitai un viņas meitiņai izdošanos visās lietās.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss