Šoks! Noziedznieki par Strazdauskaites slepkavību: Viņa bija pārāk lecīga...

Šoks! Noziedznieki par Strazdauskaites slepkavību: Viņa bija pārāk lecīga...
Komentāri[3] Bilžu galerija[9] 08.09.2017 17:39
Lietuvietes Ievas Strazdauskaites nežēlīgajā slepkavībā apsūdzētie nopratināšanā atzinušies, ka viņus nokaitinājuši jaunās sievietes draudi par nolaupīšanu ziņot policijai, kas viņu jau meklēja, vēsta portāls «Delfi.lt». Jauniešu banda bija noskatījusi Strazdauskaites «Audi A7» automašīnu un gribēja to nolaupīt, bet tas beidzās ar daudz smagāku noziegumu.  25 gadus vecā Strazdauskaite tika nosista ar lāpstu un aprakta seklā kapā Ķēdaiņu rajonā. Viņas auto tika atrasts uz meža ceļa Jonavas rajonā.

Informācijas avoti portālam atklājuši, ka apsūdzētie romu tautības vīrieši - Karolis, Leons un Mants Bjeļauski - sākotnēji neesot plānojuši nogalināt Strazdauskaiti un domājuši, ka automašīnas nolaupīšana viņiem nopietnas problēmas nesagādās. Vainu izvirzītajās apsūdzībās atzīst brālēni Leons un Mants, savukārt Karolis vairākkārt mainījis liecību. «Delfi.lt» secinājis, ka lēmums Strazdauskaiti nogalināt esot pieņemts tāpēc, ka jaunā sieviete izrādījusi pretestību. Bjeļauski arī baidījušies, ka viņa atcerēsies savu nolaupītāju sejas un vēlāk varēs viņus atpazīt.


Portāls ziņo, ka 5.martā banda noskatīja «Audi A7» automašīnu un sāka tai sekot. Jaunā sieviete sāka braukt ātrāk, taču Bjeļauski simulēja negadījumu, un viņa apstājās. Vīrieši uzbruka Strazdauskaitei un iemeta viņu automašīnas bagāžniekā.

Karolis un Leons iesēdās Strazdauskaites auto, bet Mants sekoja Bjeļauskiem piederošajā mašīnā. Jaunā sieviete automašīnas bagāžniekā pavadīja vairākas stundas, kamēr radinieki piestāja Marijampolē. Viņi bija plānojuši meiteni izsēdināt pie Lietuvas robežas ar Krieviju vai Poliju.

Nonākuši līdz robežai, viņi atvēra bagāžnieku un sāka runāt ar Strazdauskaiti. Tad plāni mainījās. Viens no apsūdzētajiem sacīja, ka Strazdauskaite lūgusi viņu atlaist, taču solījusi nodarīto neaizmirst un ziņot policijai. Viņa pieminēja arī savu Viļņā dzīvojošo draugu, kurš jau esot sazinājies ar policiju. Tad vīrieši nolēma atbrīvoties no Strazdauskaites, norāda «Delfi.lt».

Tajā pašā naktī Strazdauskaiti nogalināja un apraka Ķēdaiņos. Nopratināšanā Leons Bjeļauskis atzina, ka tieši viņš sitis nolaupītajai meitenei ar lāpstu. Viņi bija pārliecināti, ka meiteni neviens neatradīs, bet, kad bandu notvēra policija, paši atklāja slepkavības vietu.

Raksts pirmoreiz publicēts portālā TVnet.lv.

Komentāri [3]

valža 08.09.2017 18:51
protams, ka cilvēks tik drausmīgā situācijā bija agresīvs un tas saprotams. līdzjūtība. Protams, viņai nevajadzēja šiem acīs draudēt ar poličiem, bet maksimāli censties izkļūt un tikai tad ziņot.
... 08.09.2017 18:25
Necilvēki, mežoņi!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV