Baisas ziņas par vardarbību un sišanu Elīnas Dzelmes un miljonāra Maligina ģimenē

Baisas ziņas par vardarbību un sišanu Elīnas Dzelmes un miljonāra Maligina ģimenē
Komentāri[14] Bilžu galerija[13] 04.09.2017 17:22
Raksts pirmoreiz publicēts portālā Pietiek. Baisa informācija par notikumiem miljonāra Maligina „ģimenē”

Ja ticēt no drošiem avotiem saņemtām ziņām, bijušajai aktrisei un režisora Dž.Dž.Džilindžera kādreizējai dzīvesbiedrei, tagadējai farmācijas uzņēmēja Valērija Maligina jaunajai sievai un viņam piederošā uzņēmuma Silvanols valdes priekšsēdētājai Elīnai Maliginai (Dzelmei) iebildumi ir ne tikai pret „šo valsti”, kaunēšanos no kuras viņa nesen aprakstīja kādā sieviešu žurnālā. Pietiek rīcībā nonākušas ziņas par to, ka jaunajai māksliniecei esot nopietni sācis nepatikt arī viņas jaunais „cukurtētiņš” – pat tik nopietni, ka pret vīru Austrijā esot sākts kriminālprocess par sievas fizisku ietekmēšanu, kaut, iespējams, patiesībā miesas bojājumus no dzīvesbiedres rokas guvis tieši miljonārs.„Ģeniālā māksliniece un uzņēmēja Maligina ir panākusi, ka viņas vīram ir noteikts aizliegums viņai tuvoties, turklāt pret vīru Austrijā ir uzsākts kriminālprocess par jaunās sievas nogalināšanas mēģinājumu, kaut gan faktiski tieši viņa bijusi tā, kas piekāvusi vīru tā, ka tas bija aizlidojis uz Latviju, lai fiksētu viņam nodarītos miesas bojājumus,” – šādu informāciju Pietiek šajās brīvdienās saņēma no droša un iepriekš vienmēr patiesas ziņas snieguša avota.

Divi citi avoti šīs informācijas ticamību ar nebūtiskām korekcijām ir apstiprinājuši, norādot, ka dramatiskie notikumi Austrijā esot norisinājušies aizvadītajā nedēļā Austrijā, Vīnē, ko Elīna Maligina sociālajā tīklā Facebook uzrāda kā savu pašreizējo dzīvesvietu. Pēc Pietiek avotu ziņām, Maligins Latvijā ir atgriezies ceturtdien, savukārt dzīvesbiedre plānojot doties uz viņai netīkamo un kaunu izraisošo Latviju nedēļas sākumā.

„Būs interesanti pavērot, kā abi personāži uzvedīsies publiskajā telpā. Jaunā sieva vēl ir Maliginam piederošā uzņēmuma Silvanols valdes priekšsēdētāja, taču tas droši vien mainīsies jau vistuvākajās dienās. Savukārt Maliginai, kā zināms, ir īpaši jaukas attiecības ar Santas izdevniecības vadītāju Santu Anču, kas nozīmē, ka no attiecīgajiem izdevumiem gaidāms nopietns informatīvs spiediens uz miljonāru. Protams, ja vien jaunajai sievai neizdosies izdabūt kādu lielāku naudu par visa noklusēšanu un iesniegumu atsaukšanu,” situācijas iespējamo attīstību aprakstīja viens no informācijas avotiem.

Elīna Dzelme ar uzņēmēju Valēriju Maliginu apprecējās pirms nepilna gada. Nule žurnālā Santa publicēta viņas intervija, kurā reizē ar atklāsmēm „man ir kauns no savas valsts” un „man nepatīk šī valsts” Elīna Maligina, kā atstāsta portāls TVNET, „priecājas arī par to, ka nav jādomā par iztiku, to atrisina vīra nauda, bet, lai vai kā, galvenais ir dvēseles dziļums, sapratne, ka ir cilvēki, kas ir tikpat traki”.

„Pašlaik māksliniece nevar sūdzēties par savu finansiālo stāvokli, jā, viņai patīk nauda, gluži kā ikvienam no mums. Kaut gan vairāk Elīnai patīk lietas, ko nauda spēj papildināt. Viņai ir viss, kas vajadzīgs, ģimene ir nodrošināta, bet viņa neskraida visu laiku pa veikaliem. Elīna apzinās, ka nauda ir priekšrocība, bet tā nav visa dzīve!” – tā portāls atstāsta bijušās aktrises, pašreizējās mākslinieces intervijā pausto par jauno „cukurtētiņu” un viņa naudas maku.

Pietiek pagaidām nav izdevies sazināties ne ar vienu Maliginu „ģimenes” pārstāvi, lai noskaidrotu viņu viedokli par notikušo un par pašreizējo situāciju.

Red.piez. Kāpēc mēs rakstām par šādām lietām, kas it kā neatbilst mūsu „profilam”? Pavisam vienkārši – tāpēc, ka mums pa īstam un no sirds riebjas cilvēki, kuri brauc (vai ir braukuši) uz Āfriku šaut dzīvniekus un par to vēl publiski lielās. Miljonārs Maligins ir pelnījis visu to, kas ar viņu pašlaik notiek, un vēl vairāk – tostarp arī to, lai par notiekošo uzzinātu iespējami plašs cilvēku loks.

LASIET ARĪ: 60 BILDES: Šarmantās aktrises Elīnas Dzelmes atklātākie kailfoto

Elīna Dzelme ar miljonāru apprecas caurspīdīgā kleitiņā. FOTO

Komentāri [14]

annika >> Saldo 11.09.2017 12:11
Jā lai runā gan ko grib, tā prastā bāba, bet lai neapvaino zemi, kas ir viņas mājas.
vecā 05.09.2017 08:26
'Sivanolu" žēl. Tādu uzņēmumu sačakarēja. Ir izeja - visus vecos darbiniekus atpakaļ. Maligin - tev ir iespēja labot vismaz šo pieļauto kļūdu.
... 04.09.2017 22:30
Mja. bagātie arī raud un viņu atkarības dažkārt pat pārcērt dzīves asnus
ANITA OSTROVSKA 04.09.2017 22:28
..pretīgs radījums.
Dace busa >> ANITA OSTROVSKA 04.09.2017 22:29
tiesi ta
arī pēc DŽ 04.09.2017 21:50
jau daudzus gadus šī dzelme izskatās ir iekritusi dzelmē un zaudējusi veselo saprātu
tgd viss turpinās 04.09.2017 21:38
DŽ DŽ DŽ jau sadeva viņai aizliegtās vielas: )
x 04.09.2017 21:37
izklausās, ka abi lieto kādus baltus pulverus....
nika 04.09.2017 20:57
vinai mugura javelk trakais krekls ,bet maligina kungs gan ir loti skaists virietis
ric 04.09.2017 19:18
no kura zoodarza sitas merkakis izmucis
haaaa 04.09.2017 18:20
kur tam cukurtētiņam bij prāts,ka viņš to stulbeni apprecēja,viņai tak sejā rakstīts,kas par nelieti viņa ir,kā saka,.°ko,cukurtētiņš sēja,to pļauj :D
viņas viena Tvaika ielā,trako kreklā...
atradusies māksliniece :D:D:D:D:

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss