Overtime un Armandu Puči nekaunīgi uzmetuši

Jaunā Armanda Pučes un Valda Valtera šova pirmizrāde 30. augustā, plkst. 21.00 kanālā 360TV.

Overtime un Armandu Puči nekaunīgi uzmetuši
Komentāri 30.08.2017 10:45
Augusta nogalē medijus pāršalca ziņa, ka TV6 raidījuma «Overtime» vadītāji Armands Puče un Valdis Valters pieņēmuši jaunu izaicinājumu un turpmāk būs redzami zilajos ekrānos citā TV kanālā un citā laikā. Puče atklājis patiesos iemeslus, kāpēc pametis TV6.

Jūlija sākumā mediju uzņēmums «MTG TV Latvia» pēc Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vadības lūguma atstādināja Puči no raidījuma «Hokeja studija» un KHL spēļu komentēšanas - galvenais iemesls šādai rīcībai ir Pučes iepriekš veidotie raksti par KHL politisko ideoloģiju un «Dinamo Rīga» padomes priekšsēdētāju Juri Savicki.


«Viena lieta ir konflikts ar Savicki, bet kas cits - tas, ka mēs strādājām televīzijā kopā ar cilvēkiem, kas, no vienas puses, izdabāja, taču, no otras puses, mani uzmeta. Mēs varējām mierīgi turpināt strādāt, taču es nevēlējos piedalīties šajā liekulības tirgū, tādēļ teicu - viss, beidzam, punkts! Šis lēmums ir mans un vienpersonisks,» par lēmumu pēc piecu gadu darbības pielikt punktu arī populārajam TV6 sporta raidījumam «Overtime» sarunā ar izdevumu «Privātā Dzīve» pavēsta Puče.

Jau vēstīts, ka Puče un Valters veidos jaunu raidījumu kanālā 360TV «Ideju trešdienās» -  «Hat Trick» jeb latviskojot «Cepuri nost» būs sava veida sportistu ģērbtuve, kurā vienmēr pēc aizraujošas spēles emocijas sit augstu vilni, tiek svinētas uzvaras vai gluži otrādi – saņemti skarbi vārdi no trenera.

«Hat Trick» veidos bijusī «Overtime» radošā komanda. Armands Puče raidījumā iejutīsies trenera lomā, savukārt Valdis Valters būs gluži kā komandas kapteinis, kurš pārraudzīs un, ja nepieciešams, lauzīs spēles gaitu. Raidījumā parādīsies arī jauns spēlētājs – allaž atraktīvais un elegantais sporta kluba īpašnieks Brunis. Raidījuma pirmizrāde 30. augustā, plkst. 21.00.

LASIET ARĪ: Par necieņas un netolerances 'karaļa' Jura Savicka kritizēšanu no TV atstādina Armandu Puči

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss