Linda Mūrniece izkrata sirdi par sāpīgo šķiršanos ar Hosamu

Linda Mūrniece izkrata sirdi par sāpīgo šķiršanos ar Hosamu
Komentāri[20] Bilžu galerija[12] 26.08.2017 20:46
Jau vēstījām, ka Saeimas deputāts Hosams Abu Meri un viesnīcu biznesa uzņēmēja Linda Mūrniece šķīra laulību, kuru sabiedrībā uzskatīja teju par paraugsavienību. Tagad bijusī iekšlietu ministre stāsta, kāpēc pieņemts šāds lēmums. Hosams Abu Meri iepriekš tika izteicies, ka notikušajā vairāk vainīgs jūtas pats, bet Mūrniece intervijā žurnālam Una to noliedz, jo bijušais vīrs ne pie kā vainīgs neesot.

"Neviens jau nav vainīgs viens pats. Un nav īsti, par ko vainot," - Mūrniece atklāti izkrata sirdi. Tā kā vīrs darbojies politikā, viņam dažkārt nav atlicis laika kopīgajām ģimenes lietām un sievai, un Lindai ar to bijis grūti samierināties.


"Mūsu lēmums šķirties ir egoistisks, jo viens no mums varētu piekāpties, piemēram, es varētu braukt uz laukiem kopā ar draugiem, bērniem vai viena pati, bet es gribēju braukt ar vīru, jo esmu precējusies. Un to arī pieprasīju – gribu ar tevi! Viņš atbildēja – man ir sēde vai komandējums. Es neatkāpos no tā, ka gribu ar viņu kopā pavadīt vairāk laika, nekā viņš var dot, un viņš neatkāpās no saviem pienākumiem. Neteikšu, ka ir viegli izšķirties, bet tas ir racionāls lēmums," saka Linda.

Pēc šķiršanās abiem esot izdevies saglabāt draudzību, un varbūt bijis vērts pazaudēt vīru, lai iegūtu ļoti labu draugu.

"Pirms tam mūsu draudzība nebija tik tuva. Kad Hosams aktīvi iesaistījās politikā, mūsu attiecības vairs nebija tik labas kā iepriekš un ne tuvu tik labas, kādas tās ir tagad!"

Uz vakariņām ar bijušo vīru viņa tagad īpaši pucējoties, un bijušais pāris daudz vairāk sarunājas. Tāpat Linda pieļauj, ka kādreiz atkal varētu atjaunot romantiskas un intīmas attiecības.

"Noteikti neizslēdzu tādu iespēju. Mēs redzam, ka šis ir veids, kā abiem sakārtot savu galvu. Arī man sevi ir jāizvērtē," kritiski sevi vērtē bijusī politiķe, neslēpjot, ka viņa ir ļoti prasīga pret citiem.
 
"Šo gadu laikā man ir izstrādājušās arī daudz skaidrākas prioritātes. Tāpēc notika tas, kas notika...; jo manas prioritātes bija vīrs, bērni un draugi. Loģiski, ka vīrietim ir citādi. Kad biju politikā, darbs ņēma virsroku, nevarēju tik viegli izkāpt no mašīnas, kurā biju ierauta," atklāj Linda Mūrniece, kuras dzīves vērtības šobrīd esot stipri mainījušās.

Plašāk lasiet žurnālā Una.

Komentāri [20]

saka 25.11.2017 18:35
Meksikāņu seriāli nobāl. Mūrniece reklāmas un popularitātes vārdā m=7u],ir gatava darī tvisu
Sulamīte 07.10.2017 16:42
Abu Meri ir kārumnieks. Tas uzreiz redzams. Un karjerists... Viņam Linda vienkārši vairs nepatīk un nav arī nepieciešama. Lindai vajadzētiu slēgt šo tēmu un viss. Tasm ko viņa mēģina stāstīt... labākajā gadījumā ir smieklīgi. Linda, manuprāt, ir žurnāliste? Vai es kļūdos? Lai nu kā, bet viņa varētu būt laba žurnāliste. Varbūt der to darīt...
tante 04.09.2017 10:48
Kā mazi bērni! Piesit kāju un saka: Brauc uz laukiem!! Bet , ja cilvēkam darbs, tad otram tas ir jāsaprot, neesat taču bērni!! Jālikvidē lauki ,vai jāatrod kompromiss...
Bee 03.09.2017 22:44
Absolūts bulshits!
! 28.08.2017 05:57
Lielas krūtis Lindai tagad no tā ka pati daudz svarīgāka svarā palikusi un tas tomēr ir ļoti liels mīnuss.Cilvēks ar lieko svaru izskatās daudz vecāks nekā viņam būtu jābūt.
Linda, piedomā pie ēšanas un pašai būs vieglāk.
Oi 28.08.2017 05:57
sēdošs darbs redzams izskatā, ir jāiet sportot lai saglabātu sevi formā un patikstu savam vīrietim. jau rakstīja, ka viņam daudz pielūdzējas
lo 28.08.2017 05:54
Nu , gan es esmu AbuMeri pusē - ar tādu stulbu pļāpu dzīvot nav iespējams.
reālisms 28.08.2017 05:53
uzresnējusi gan dikti viesnīcu biznesā ... Politikā nebija laiks tam pārēšanās vilnim
meri bez meri un bez mēra 28.08.2017 05:52
Nu cik var ņemties ar to savu šķiršanos!Kam tas interesē-kopā vai šķirti? Nav tā sieviete gluži "riktīga ",vai ne?

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss