Lai atdotu iztiesāto parādu Milleram, rakstniece Manfelde pārdod savu dzīvokli

Lai atdotu iztiesāto parādu Milleram, rakstniece Manfelde pārdod savu dzīvokli
Komentāri[7] Bilžu galerija[4] 21.08.2017 18:16
Pēc gada prombūtnes, lielākā daļa no kuras aizvadīti Rakstnieku namā Dubultos, strādājot pie romāna "Virsnieku sievas" galīgās versijas, rakstniece Andra Manfelde atgriezusies Liepājā, vēstīts avīzē Kas Jauns.

"Ja salīdzina ar Rīgu, tad tā ir Vecrīga," avīzei stāsta Manfelde un turpina: "Dzīvoju Imantas ielā, krutākajā Karostas ielā - pa logu drusciņ redzami Karostas katedrāles zeltītie kupoli."


Andra smejas, ka tagad dzīvo “pati sev kaimiņos”, jo pašreizējais dzīvoklis atrodas tieši pretī tam, kurā viņa ar abām meitām Annu un Augusti mitinājās pirms aiziešanas no Liepājas. Arī tas bija īrēts dzīvoklis, jo savu mājokli, kas atradās turpat, Karostā, viņa bija spiesta pārdot, kā pati saka, lai nomaksātu parādu - iepriekš izmaksāto honorāra daļu - skandālu apvītajam producentam Jurim Milleram, kurš viņu iesūdzēja tiesā pēc tam, kad Manfelde atteicās turpināt darbu pie libreta mūziklam par Herbertu Cukuru.

Tagad ar Milleru esot norēķinājusies, un no pārdotā dzīvokļa naudas vēl esot palicis tik daudz, lai saliktu zobus un izdzīvotu līdz jauniem ienākumiem, pavīpsnā Andra, kurai ir raksturīgi pasmieties arī par ne pārāk jautriem atgadījumiem pašas dzīvē.

Pārdevusi Karostas dzīvokli, Andra tieši pirms gada devās vispirms uz Balviem pie bijušās vīramātes, bet pēc tam uz Rakstnieku namu Dubultos, kur arī pavadīja lielāko daļu prombūtnes laika, strādājot pie romāna "Virsnieku sievas" galīgās versijas.

Pašreizējā dzīvesvietā Karostā, ko Manfelde pagaidām noīrējusi uz gadu, ir 145 kvadrātmetri, turklāt, pēc viņas vārdiem, lielisks rajons un skats pa logu.

Komentāri [7]

Inta 21.08.2017 19:04
Aizdeveejs no SWH biezajaam dziilem ttaatad naacis un ar Zinaatnju Akadeemijas izraazhu zaales skandaalu - nemaksaashanu par telpaam pats apviits...
gugu 21.08.2017 18:50
Skandalozs viņš ir, bet gudrs un izdarīgs! Kaut kāda līdzība ar Lembergu ...
Jautājums 21.08.2017 18:27
Kas notika ar bērniem, kamēr "gadu pie bijušās vīra mātes Balvos", tad Rakstnieku namā Jūrmalā... Bet kur bērni bija šajā laikā? Tā arī mētājās līdzi no punkta A uz punktu B un C? Lūk, to paskaidrojiet! Un parāds ir jāatdod, nav svarīgi vai aizņēmēja ir rakstniece un parāda saņēmējs "ar leģendām apvīts" vai neapvīts... Tāda pasūtījuma smaka šim rakstam.
širiņš >> Jautājums 23.08.2017 00:29
Ļoti veiksmīga konspirācija. Bērni bija punktā D. Pati slēpās Balvos - no MIllera. Bet bērni pa to laiku bija paslēpti pilnīgi drošā vietā - pie Štirlica, tieši gestapo acu priekšā.
arī producents 21.08.2017 18:26
Nāves smaka ar to milleru sapīties...
: )) >> arī producents 21.08.2017 18:28
arī tieši to pašu padomāju

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV