Traki gan! Samanta Tīna pieņem aizdomīgas naudas summas no Krievijas kriminālās autoritātes

Vai Samantai ir pilnīgi vienalga, ar kādiem ļaudīm tikties, ucināties, flirtēt un ieslīgt intīmās attiecībās?

Traki gan! Samanta Tīna pieņem aizdomīgas naudas summas no Krievijas kriminālās autoritātes
Komentāri[10] 20.08.2017 22:57
Samanta Tīna nonākusi Krievijas kriminālās autoritātes redzeslokā!

Augustā dziedātāja Samanta Tīna prezentēja savu jauno dziesmu un videoklipu «Es - telefons». Izrādās, dziesmas ieraksts, videoklips izveidots, pateicoties sadarbībai ar bijušo Vladivostokas mēru Vladimiru Nikolajevu, jo tieši vīrieša labdarības fonds ir viens no klipa sponsoriem.


Vīrietis bija ieradies Latvijā un apmeklēja dziedātājas Laimas Vaikules festivālu, kur labprāt pozēja kopā ar Samantu Tīnu pie foto sienas un dāvāja viņai skaistu liliju pušķi.

Bildi no pasākuma Vladimirs ievietojis sociālajos tīklos, rakstot: «Mūsu lielais draugs Samanta Tīna, kas vienmēr atbalsta Krieviju un attiecības starp mūsu tautām, kam ir sena vēsture.»

«Mani un Vladimiru Nikolajevu saista draudzīgas attiecības, kas aizsākās vienā no manām ārpus Latvijas uzstāšanās reizēm. Nikolajeva kungs ir «VVN» fonda īpašnieks, kas kā mecenāts atbalsta kultūru un sportu. Par Nikolajeva kunga biogrāfiju un privāto dzīvi es zinu maz, jo, mūs iepazīstinot, man teica, ka viņš ir bijušais Vladivostokas mērs, kurš šobrīd pievērsies privātajam biznesam un ir izveidojis labdarības fondu,» tā par savu iepazīšanos ar Nikolajevu žurnālam «Kas Jauns» teic Samanta Tīna.

Mākslinieces vēlme sadarboties un neziņa par fonda dibinātāja gaitām ir saprotama, kā nekā cenzūras dēļ interneta dzīlēs ir iespējams atrast maz informācijas par vīrieti, visur minēts tikai tas pats labākais.

Toties fakts, ka Nikolajevam reiz izvirzīta kriminālapsūdzība, Vikipēdijā tiek pasniegts kā konkurentu politiskais pasūtījums. Tāpat Samantas Tīnas labdaris bauda arī Vladimira Putina labvēlību un ir pat saņēmis medaļu «60 gadi uzvarai Lielajā Tēvijas karā».

Grāmatā «Organizētā noziedzība Tālajos Austrumos» Vladimiram veltītas vairākas lappuses, kurās skaidri un gaiši pateikts, ka mecenāts ir neviens cits kā kriminālajās aprindās labi zināmais «Vinnijs Pūks».

Runājot par «Vinniju Pūku», zināms, ka viņš reiz sašāvis savu rokaspuisi, kā arī, piedraudot ar ieroci, centies izvarot meiteni, abos gadījumos apsūdzības netika izvirzītas.

2007.gadā pret Nikolajevs tika apsūdzēts par Vladivostokas mēra pilnvaru pārsniegšanu un ļaunprātīgu izmantošanu, kā ari par zaudējumu radīšanu valsts budžetam, vīrietim tika aizliegs pamest valsti, bet, to izdarot, Vladimirs nonāca Interpola meklēšanā.

2013.gadā, panācis Augstākās tiesas lēmumu par viņa nevainību, vīrietis atgriezās Krievijā un izveidoja fondu, kas nu atbalsta arī mūsu pašu Samantu Tīnu.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Komentāri [10]

pikniks 02.09.2017 01:34
beidzot tikusi pie lielā piķa
x 23.08.2017 00:09
pārdodama dveselīte
Lapsa 22.08.2017 09:49
Nu milie cilveki jeb ka jums saukt, ja jums nav ko labu teikt tad butu klusejushi. Buba tev neviens neprasa virsu kapt. Diezvai ir verts uz tevi vispar paskatitos. Samanta lai tev viss izdodas. Vismaz citas valstis tevi prot novertet ja ne savejaa.
Silvers >> Lapsa 22.08.2017 18:33
tu kāda krievu propaganda?
ttuiii 21.08.2017 19:46
neviens krievu bagātnieks tikai par draudzīgām attiecībām _ NEMAKSā , lai nerunā muļķības , bet katrs dara kā grib
noželojami 21.08.2017 18:47
prodažnaja škura
peteri 21.08.2017 11:14
Malacis skuķis.Lai ņem naudiņu un darbojās tālāk.
buba 21.08.2017 06:56
nak vemiens uz vinu skatoties kur vel virsu kapt fui fui
buba 21.08.2017 06:13
mauka paliek mauka tur atpakalcela nav

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV