Raimonds Pauls latvieti nosauc par slimu... Jo sūdzējies par Maestro runāšanu krieviski valstiskā pasākumā

Skandālā iekļuvis mūsu visu mīlētais Raimonds Pauls.

Raimonds Pauls latvieti nosauc par slimu... Jo sūdzējies par Maestro runāšanu krieviski valstiskā pasākumā
Komentāri[29] Bilžu galerija[11] 19.08.2017 20:52
Latvijas iedzīvotājs Ēriks Daliba Twitter tika pasūdzējies Valsts valodas centram par komponistu Raimondu Paulu un viņa iznācienu pilsētas svētkos Latgalē.Iemesls šādai rīcībai ir bijusi Paula uzruna Ludzas 840 gadu svinībās, proti, daļa no tās izskanēja krievu valodā. Šī latvieša Ērika rīcība izraisījusi asu polemiku citu tvitera lietotāju vidū - daļa atbalsta sūdzmani un izsaka pārmetumus Maestro, bet citi, gluži pretēji - šādu rīcību asi nosoda.

Savukārt pats komponists sarunā ar Krievijas medijiem paziņojis, ka taisnoties viņam nav par ko, kā arī apšaubījis sūdzmaņa psihiskās veselības stāvokli. "Es neuzskatu, ka man par kaut ko būtu jātaisnojas. Es piedalījos koncertā, kur mēs dažas dziesmas izpildījām krievu valodā. Vēl es krievu valodā nodevu sveicienus no Allas Pugačovas, jo pirms dienas satikos ar viņu Rīgā, savā uzvedumā. Kāpēc jūs pievēršat uzmanību šādiem muļķiem?......Nu un tad, kaut kāds slims cilvēks. Es vispār nemaz ar nekādu runu neuzstājos, tikai apsveicu. Jā, mēs uz skatuves jokojāmies, dziedājām populāras dziesmas, dažas no tām arī krievu valodā.Kas gan tur slikts? Mums arī Intars Busulis pusi no savas programmas dzied krievu valodā, bet es spēlēju krievu drāmā (Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātrī - red.)," pastāstījis Maestro.

Atgādinām, ka Ēriks Daliba savā tvitera kontā ierakstīja: "Raimonds Pauls uzrunu Ludzas 840. gadu jubilejā saka krievu valodā. Esam tik tālu?".

Tikmēr portāls BB.vesti.lv noskaidrojis, ka par šo incidentu rakstījuši vairāk kā 30 Krievijas mediju. Atkal esam "sliktie" attiecībā pret krievvalodīgajiem...

Komentāri [29]

Ārsts 05.09.2017 17:30
Eu, Raimi, mož pats esi saslimis?
Laima 22.08.2017 00:47
Cik sīkmanīgi un pretīgi provinciāli esam! Noskatījos video un gribēju sameklēt to skandalozo uzrunu- tur tādas nebija.Cienījamais komponists kā vienmēr vārdos un dažādās uzstāšanās ir skops.Te arī-daži joki un sveicienu nodošana krievu valodā-acīmredzot krievvalodīgajai skatītāju daļai no Allas Pugačovas.Nu loģiski,ka krievu valodā.Un ja būtu angliski? Vai arī mēs klaigātu un celtu paniku?Apriet un nosodīt mēs esam ļoti naski! Tāpēc arī nekas mums neizdodas-ne valstiski,ne starptautiski-mēs necienam sevi kā tautu un "nokožam" savējos! Ar ko lai mēs lepojamies? Ar savstarpēju naidu,sīkmanību un kumosa raušanu? Kauns un vēlreiz kauns pārmest kaut ko šim mūsu kultūrai tik daudz devušajam komponistam!Ceru,ka viņš nelasa šīs sēnalas,jo ir inteliģents cilvēks un tāda sīku šuneļu riešana neiespaidos viņa ceļu.
Rita 20.08.2017 16:25
Nav jau arī R.Paula izteikumi inteliģentam cilvēam piedienīgi.Vajadzēja paklusēt,jo tāda izrunāšanās liecina,ka pieauguša un veca cilvēka izvēlētā leksika parāda,ka viņš var atļauties visu,tātad pietrūkst vienkāršas savaldības.Šādā vecumā tas godu nedara!
Otto >> Rita 21.08.2017 11:59
Pilnīgi pareizi viņš arī pateica - ja ir muļķis, tad ir un nav nekas traks, ja kāds viņu par tādu arī nosauc!
Rokas nost no Paula!!! 20.08.2017 11:11
Cilvēku, kas pielīdzināms ģēnijam, kurš visu mūu veltījis savai tautai, kurš palīdzējis ar savām dziesmām saglabāt latviskumu un patriotismu, šodien kāds ambiciozs ierēdnītis grib pamācīt un sodīt ?! Rokas nost no Raimonda Paula! Mums viņš ir vienīgais- talantīgs un tautā mīlēts!!!
incis 20.08.2017 08:44
latvietis jau neko citu nevar izdarit vai nu stucit vai dirsa list dod dievs kaut jus no ta krieva norautos un ilgi nebus jagaida
iesalniek 20.08.2017 08:41
te kartigi deretu purnu izgandet tu esi pedejais urods tava vieta mizkaste gan tu norausies
Zane 20.08.2017 08:19
Mīļā latviešu tauta,liekat mieru mūsu mīļajam MAESTRO.Ja esat tādi Latvijas patrioti,tad sāciet grauzt tos,kuri mūs,trūcīgo latviešu tautu,apzog un nevar vēl aizdomāties kā vēl apzagt.Tā jau tā mūsu ZEMĪTE ir visa izzagta.Tad,lai arī kādi no mūsu kungiem iemācās runāt skairā latviešu valodā,neviss...........!!!!!!!!!!!!!!!!
Gunārs 20.08.2017 08:18
Kādas parazītprogrammas tik nedzīvo cilvēku prātos!!!Noprogrammēti līdz biorobotiem.
izgāzies politiķmēģinātājs 20.08.2017 02:04
Iesalnieks nu gan būtu paklusējis

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss