Raimonds Pauls latvieti nosauc par slimu... Jo sūdzējies par Maestro runāšanu krieviski valstiskā pasākumā

Skandālā iekļuvis mūsu visu mīlētais Raimonds Pauls.

Raimonds Pauls latvieti nosauc par slimu... Jo sūdzējies par Maestro runāšanu krieviski valstiskā pasākumā
Komentāri[29] Bilžu galerija[11] 19.08.2017 20:52
Latvijas iedzīvotājs Ēriks Daliba Twitter tika pasūdzējies Valsts valodas centram par komponistu Raimondu Paulu un viņa iznācienu pilsētas svētkos Latgalē.Iemesls šādai rīcībai ir bijusi Paula uzruna Ludzas 840 gadu svinībās, proti, daļa no tās izskanēja krievu valodā. Šī latvieša Ērika rīcība izraisījusi asu polemiku citu tvitera lietotāju vidū - daļa atbalsta sūdzmani un izsaka pārmetumus Maestro, bet citi, gluži pretēji - šādu rīcību asi nosoda.

Savukārt pats komponists sarunā ar Krievijas medijiem paziņojis, ka taisnoties viņam nav par ko, kā arī apšaubījis sūdzmaņa psihiskās veselības stāvokli. "Es neuzskatu, ka man par kaut ko būtu jātaisnojas. Es piedalījos koncertā, kur mēs dažas dziesmas izpildījām krievu valodā. Vēl es krievu valodā nodevu sveicienus no Allas Pugačovas, jo pirms dienas satikos ar viņu Rīgā, savā uzvedumā. Kāpēc jūs pievēršat uzmanību šādiem muļķiem?......Nu un tad, kaut kāds slims cilvēks. Es vispār nemaz ar nekādu runu neuzstājos, tikai apsveicu. Jā, mēs uz skatuves jokojāmies, dziedājām populāras dziesmas, dažas no tām arī krievu valodā.Kas gan tur slikts? Mums arī Intars Busulis pusi no savas programmas dzied krievu valodā, bet es spēlēju krievu drāmā (Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātrī - red.)," pastāstījis Maestro.

Atgādinām, ka Ēriks Daliba savā tvitera kontā ierakstīja: "Raimonds Pauls uzrunu Ludzas 840. gadu jubilejā saka krievu valodā. Esam tik tālu?".

Tikmēr portāls BB.vesti.lv noskaidrojis, ka par šo incidentu rakstījuši vairāk kā 30 Krievijas mediju. Atkal esam "sliktie" attiecībā pret krievvalodīgajiem...

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [29] ››
Vērotājs 18.09.2017 09:21
Mes gan esam muļķu zemes piederīgie.Ja Maestro būtu vervelējis ang;lu valodā,kuru tur neviens nesaprastu,tad dažam Latvju bālēliņam tas liktos superīgi.Tā jau saka,ka latviets latvietm ir labākais saldēdiens.Skumji,ka esam tk nožēlojamiun sekli savā domāšanā.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
Piedalies mūsu Facebook lapā piedāvātajā konkursā: