Pēkšņi! Andrim Ērglim esot gaidāms slepens ārlaulības bērns

Pēkšņi! Andrim Ērglim esot gaidāms slepens ārlaulības bērns
Komentāri[19] Bilžu galerija[30] 16.08.2017 19:44
Jau nelielu laika sprīdi klīst baumas par skandalozā dziedātāja Andra Ērgļa attiecībām ar Smiltenes kora menedžeri Zani Megni. Žurnāls Kas Jauns esot saņēmis anonīmu vēstuli, kurā apgalvots, ka pāris gaidot bērnu.

Pirms vairākiem mēnešiem Smiltenes iedzīvotāji medijam jau ziņojuši par abu attiecībām. Dziedātājs Andris Ērglis esot reaģējis ar humoru. Tiesa, tagad viņam smiekli vairs nenākot un viņš esot dusmīgs par šo informāciju.


Dziedātājs nenoliedz, ka kopā ar kora menedžeri Zani Megni pavada laiku ārpus darba pienākumiem, tomēr tajā viņš lūdz nemeklēt nekādu romantiku.

Zane sarunā ar žurnālistiem norādījusi, ka viņai jau pusgadu ir attiecības ar citu vīrieti, bet ne ar Andri Ērgli. Izskanējušo ziņu par gaidāmo bērnu viņa, protams, nekomentē.

Dziedātājs Andris Ērglis ir precējies ar sievu Kristīni un abiem ir 11 gadus veca meita Estere un 9 gadus vecs dēls Valters.

Andrim Ērglim ir 34 gadi.

Ievadbilde ir ilustratīva.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [19] ››
Bee 31.08.2017 22:47
Nu un tad? Ja vīrietim paslīd kāja, tāpēc jau ģimenei nav jācieš. Bet tā cita sieviete ir vienkārši muļķe, ja cer uz precētu vīrieti, bet ja vienkārši vēlas bērnu, tad savu būs ieguvusi un viss.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
Piedalies mūsu Facebook lapā piedāvātajā konkursā: