54 gadi! Rudā, viltīgā lapsa, kura ņirgājās par pensionāriem, vecumdienās iekārojusi amatu ANO vai ASV

Solvita Āboltiņa paziņo par aiziešanu no politikas gada laikā, visticamākais, iekārojusi...

54 gadi! Rudā, viltīgā lapsa, kura ņirgājās par pensionāriem, vecumdienās iekārojusi amatu ANO vai ASV
Komentāri[25] Bilžu galerija[15] 11.08.2017 17:03
Solvita Mellupe jeb tagad - Solvita Āboltiņa - nākamā gada februārī svinēs 55 gadu jubileju. Nepārtrauktie fiasko un daudzveidīgo reižu un veidu izgāšanās politiķei vairs nekādi neļaus iekļūt tautas kalpu spicē. Toties personīgās ambīcijas viņai uz vecumdienām izvirzītas ļoti spilgtas.

Līdzšinējā partijas Vienotība vadītāja un arī šīs partijas Saeimas frakcijas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa šodien publiski paziņoja, ka varētu nolikt Saeimas deputāta mandātu vēl pirms 13. Saeimas darba sākuma un ka vispār esot nolēmusi atstāt politiku. Pēc Pietiek rīcībā esošas informācijas, neveiksmīgā politiķe iekārojusi vienu no diviem teorētiski atbrīvojamiem amatiem – vēstnieka posteni ASV vai Apvienoto Nāciju Organizācijā.

Pašlaik abi šie amati ir un teorētiski vēl labu laiku varētu būt aizņemti. Plašākai sabiedrībai faktiski nezināmais Jānis Mažeiks par Latvijas vēstnieku un pastāvīgo pārstāvi ANO kļuva jau salīdzinoši sen - 2013. gada septembrī. Pirms tam viņš bija vēstnieks-Ekonomisko un divpusējo attiecību direkcijas vadītājs Latvijas Ārlietu ministrijā, kur atbildēja par attiecībām ar valstīm, kas atrodas ārpus Eiropas, un par viņa darbu ANO negatīvu atsauksmju, cik zināms Pietiek, nav bijis.

Savukārt nesalīdzināmi prestižāko – faktiski visprestižāko visā diplomātiskajā dienestā – vēstnieka amatu ASV līdz 2016. gada vasarai ieņēma Andris Razāns, kurš pēc tam kļuva par Ārlietu ministrijas speciālo uzdevumu vēstnieku. Savukārt kopš pagājušā gada jūlija šo amatu ieņem iepriekšējais Latvijas vēstnieks Lielbritānijā Andris Teikmanis.

LASIET ARĪ: Āboltiņas nekaunības pamatā esot pašas Solvitas bērnības traumas

Āboltiņas eskorts atkal klaji pārkāpj satiksmes noteikumus bez ieslēgtām bākugunīm un skaņu signāla

Āboltiņai operā uzklūp bučotieskāra Zatlere

Kokteilis Āboltiņa - piedāvā Talsu Klondaika

Āboltiņa ir šokā, ko par viņu raksta komentētāji


Kā norāda Pietiek avoti Ārlietu ministrijā, cilvēkam Āboltiņas situācijā, viņas politiskajai karjerai faktiski sagrūstot un zaudējot jebkādas cerības tikt ievēlētai nākamajā Saeimā, taču pašlaik vēl saglabājot politisko ietekmi, daudz vienkāršāk būtu kļūt par vēstnieci ANO, - Mažeiks būtu diezgan vienkārši pastumjams malā.

Taču, kā vēsta šie paši avoti, jau vismaz divus mēnešus Āboltiņa mērķtiecīgi un intensīvi strādājot, lai atrastu kādu „risinājumu”, ar kura palīdzību varētu tikt pie nesalīdzināmi prestižākā amata, ko salīdzinoši pavisam ieņēmis Teikmanis. Esot skaidrs, ka šis „risinājums” nebūšot sameklējams tik viegli kā 12. Saeimas deputāta mandāta iegūšana, panākot, ka no tā par labu „Honkongas investīciju biznesam” atsakās Jānis Junkurs.

Fakts ir tāds, ka Teikmanis ir zināms kā cilvēks ar iespaidīgu „izdzīvošanas skolu”, labu reputāciju un plašiem kontaktiem, līdz ar ko viņa ietekmēšana pēc „Junkura shēmas” faktiski nav iedomājama, norāda Pietiek avoti. Taču neesot izslēgts, ka Āboltiņa varētu izmantot savu kā Saeimas Nacionālās drošības komisijas priekšsēdētājas faktisko varu pār specdienestu pārstāvjiem, lai atrastu kādas „sviras”.

„Cik zināms, teorētiski Teikmaņa kungam laikam jau šogad ir iespēja doties izdienas pensijā, - un, ņemot vērā viņa līdzšinējos ienākumus, tā būs ļoti laba pensija. Līdz ar to vienu var teikt droši: ja pēkšņi izdzirdēsiet, ka Latvijas vēstnieks ASV Teikmanis dodas pelnītā izdienas pensijā, varat nešaubīties – Āboltiņas kundze pareizo „sviru” būs atradusi,” norādīja viens no Pietiek avotiem.

Savukārt tas, ko Āboltiņa šodien pavēstīja medijiem, bija: visticamākais, viņa Saeimas deputāta mandātu varētu nolikt vēl pirms pašreizējā Saeimas sasaukuma beigām. Šādu iespēju viņa pieļaujot, lai „atgrieztos diplomātiskajā dienestā”, taču šī atgriešanās esot atkarīga no „tā interesēm” (ārlietu resoru vada Vienotības pārstāvis un Āboltiņas ciešs domubiedrs Edgars Rinkēvičs). Viņa arī nekandidēšot uz partijas valdes priekšsēdētāja amatu vai valdi, kā arī nākamgad nepiedalīšoties 13.Saeimas vēlēšanās, jo esot nolēmusi atstāt politiku.

Āboltiņas pretīgā rīcība ir bērna prāta bezkaunība un visvarenība

 

Komentāri [25]

Danute Balama 19.08.2017 02:16
Ka tadus zeme nes.
in 15.08.2017 11:19
nekas nebūs,varu saderēt,ka dabūs ienesīgu amatu un dzīvos mierā-tā taču notiek,ka pamainās,parunā-tauta paārdās un aizmirst....un,ja-54g.vecumā-nemaz ne tik ilgi līdz pensijai-nāks citi notikumi un kas no acīm prom-no prāta ārā.....
Latviete 14.08.2017 20:17
Man or kauns par vinu
Ineta Abolina 12.08.2017 16:26
:((((((((((((((((((((((((((
Ints Dischler Immer weiter!!! 12.08.2017 16:24
Tai slampai / pakala sudainu mietu,kjas tur paliktu muzhigi!!!
Dzintra Rozenberga 12.08.2017 16:22
daudz gribēs,maz dabūs
Nost!!!! 12.08.2017 15:45
Lapsa! Steidzami pagrīdē, neviens ij redzēt, ne dzirdēt par jums negribn! Esat tik pretīga palukusi, ka laiks pazust uz visiem laikiem!
jopcik 12.08.2017 15:43
Nu lai tinas BET TUR JAU NEVARES TA NIRGT UN ZAGT
Valdis Maksimovs 12.08.2017 15:42
tikai skuju taku

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV