1.septembris jau tik tuvu! Arī līdz tam ekselentas darba iespējas studentiem - 1000 EUR mēnesī

1.septembris jau tik tuvu! Arī līdz tam ekselentas darba iespējas studentiem - 1000 EUR mēnesī
Komentāri[12] 07.08.2017 20:47

Šodienas dzīve bez interneta vairs nav iedomājama. Tīmekli esam pieņēmuši par neatņemamu ikdienas sastāvdaļu gan darba un studiju jautājumos, gan izklaides jomā un personīgajā dzīvē.

Lielākā daļa komunikācijas šodien notiek tieši ar interneta starpniecību - mobilās aplikācijas, iepirkšanās, iepazīšanās un izklaides saiti. Pētījumi liecina, ka cilvēki visbrīvāk jūtas iepazīstoties tieši izklaides vietnēs, jo tā ir pilnīgi brīva un nepiespiesta komunikācija. Ļaudis, kuri ikdienā izmanto iepazīšanās portālus, ir visdažādākie. Identiska arī ir komunikācijas pieredze.

Cilvēki otrpus ekrānam var būt jauki, sirsnīgi un atvērti, bet tik pat bieži arī vulgāri un rupji. Tomēr tas neattur lietotājus no reģistrēšanās un bezgalīga laika pavadīšanas šajos čatos, gluži pretēji, šeit notiek aktīva komunikācija un pieredzes apmaiņa. Tās ietvaros notiek bilžu, personīgo kontaktu un bieži vien pat intīma rakstura sarunu un foto dalīšanās.

DWC Agency piedāvā iespēju strādāt starptautiskā izklaides portālā, nodrošinot komfotablas darba telpas, tehnisko aprīkojumu un apmācības, kā arī garantējot personīgo datu drošību.

Ja esi komunikabla persona, patīk čatot un iepazīties, tērzēt un dalīties ar pieredzi internetā ar jauniem cilvēkiem, kādēļ par to nesaņemt atalgojumu?

Pelnīt internetā iespējams jau sen, bet šobrīd tas iespējams arī iepazīšanās un izklaides čatos. Noteikumi ir tādi paši kā ierastajos iepazīšanās lokālos – izdomā sev segvārdu (nickname), ievieto bildi vai pievieno fotogaleriju, saraksties ar cilvēkiem, kuri Tev patīk un vienkārši labi pavadi laiku.

Ja Tev ir 18+, minimālas angļu vai citu svešvalodu zināšanas, labas komunikācijas spējas un brīvs laiks, kuru vēlies izmantot pelnot naudu, piesakies http://dwcagency.com/lv/kontakti vai sūti savu pieteikumu uz info@dwcagency.comKā ilggadējs sadarbības partneris, portāla Vipi.lv redakcijas kolektīvs iesaka šī reklāmdevēja uzticamības autentiskumu, godīgumu pret darbiniekiem un viņu personas datu privātumu, kā arī taisnīgu nodokļu nomaksu pēc Latvijas valsts likumdošanā noteiktajiem normatīvajiem aktiem.
Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [12] ››
Vitolds 22.08.2017 18:51
šajos darbos irkādi riski?

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
Piedalies mūsu Facebook lapā piedāvātajā konkursā: