Par draudiem sievietei salauzt sprandu slēgts sludinājumu portāls SS.lv

Par draudiem sievietei salauzt sprandu slēgts sludinājumu portāls SS.lv
Komentāri 03.08.2017 22:36
«Vēlreiz pamēģināsi te ielikt sludinājumu, mēs tev sprandu salauzīsim.» Šādu atbildi Rita saņēma uz jautājumu par cenām, ko uzdeva sludinājumu portāla «ss.lv» administratoram. Patērētāju tiesību aizsardzības centrā (PTAC) skaidro, ka par «ss.lv» desmitiem sūdzību pienāk jau pusotru gadu. Tika lemts, kādu sodu populārajam portālam piespriest.

2017.gada 3.augustā sludinājumu portāls «ss.lv» mainījis domēna vārdu uz «ss.com», jo VID nolēmis apturēt Latvijas lielākā sludinājumu portāla «ss.lv» darbību saistībā ar tā atteikšanos sniegt informāciju par nereģistrētiem auto tirgotājiem.


Adrešu logā ievadot veco adresi «ss.lv», kas vēl šodien veda uz vietni «ss.lv», pašlaik ved uz vietni «ss.com». Tāpat no «ss.lv» uz «ss.com» mainījies vietnes sākumlapas kreisajā augšējā stūrī redzamais vietnes logotips.

Kā liecināja interneta vietnē «whois.com» publicētie dati, tad «ss.com» bija reģistrējis «ss.lv» un kā kontaktpersonas tika norādīti Juris Līnis un Andrejs Kivackis, kuriem vienādās daļās pieder SIA «SS». Tomēr dienas laikā minētajā vietnē informācija par «ss.com» mainījās un tagad kontaktu listē minēts, ka domēnu «ss.com» reģistrējis Luksemburgā esošs uzņēmums.


Kā ziņots, VID nolēmis apturēt Latvijas lielākā sludinājumu portāla «ss.lv» darbību saistībā ar tā atteikšanos sniegt informāciju par nereģistrētiem auto tirgotājiem.

Iepriekš tika vēstīts, ka Saeima 2016.gada 23.novembrī galīgajā lasījumā atbalstīja priekšlikumu piešķirt VID tiesības bloķēt piekļuvi negodprātīgām tīmekļa vietnēm. Šīs pilnvaras paredzētas Saeimas pieņemtajos grozījumos likumā par VID, par nodokļiem un nodevām un Elektronisko sakaru likumā.

Grozījumi likumos nosaka gadījumus, kādos VID pieņems lēmumu par domēna vārda atslēgšanu, tāpat noteikta kārtība, kādā tiek atjaunota tīmekļa vietnes darbība, kā arī noteikti gadījumi un kārtība, kādā tiek noteikts domēna «.lv» pārreģistrācijas aizliegums. Tas attieksies uz Latvijā reģistrētajām interneta mājaslapām. Domēna vārda atslēgšana paredzēta normatīvo aktu pārkāpumu gadījumos, piemēram, tīmekļa vietne tiek izmantota nereģistrētas saimnieciskās darbības veikšanai, kuras rezultātā nodokļu maksātājam rodas nodokļu saistības Latvijā.

Foto no Tvnet.lv


Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss