No alkohola un depresijas jūga izķepurojies izcilais aktieris un režisors Valdis Liepiņš

No alkohola un depresijas jūga izķepurojies izcilais aktieris un režisors Valdis Liepiņš
Komentāri[12] Bilžu galerija[7] 07.08.2017 00:27
Pirms gada, 2016.gada augustā ziņojām par kādreizējā Dailes teātra viena no spicākajiem aktieriem, vēlāk arī izrāžu režisoriem Valdi Liepiņu, kurš teātrī nostrādājis vairāk kā 20 gadus, bet no sabiedrības aprites pēkšņi izgaisis vairākus gadus.

Aktrises Rēzijas Kalniņas bijušais vīrs pirms gada mitinājās tēva dzīvoklī Siguldā un pēc mokošas cīņas ar alkohola atkarību, un depresiju esot novājējis par 20 kilogramiem. Vairāk lasiet šeit

Tagad izcilais aktieris un režisors ir atgriezies un jau šonedēļ priecēs skatītājus un klausītājus:

Latvijas dziedošo aktieru salidojums Ikšķilē!

Pēc ilgiem gadiem kopā sanāk populārākie Latvijas dziedošie aktieri!

2017.gada 12.augustā – nesen atjaunotajā Ikšķiles brīvdabas estrādē norisināsies Latvijas populārāko dziedošo aktieru salidojums, kurā netrūks ne joku, ne populāru dziesmu. Koncerta režisors – Valdis Lūriņš, muzikālais vadītājs – Valdis Zilveris, bet vakara vadības groži tiks uzticēti Latvijas Nacionālā teātra aktieriem Dita Lūriņai-Eglienai un Mārtiņam Eglienam.

Krāšņajā koncertā piedalīsies Latvijas Nacionālā teātra dziedošo aktieru ansamblis “Greizais Ratiņš” (Valdis Zilveris, Dace Bonāte, Ivars Puga, Normunds Laizāns, Juris Hiršs, Uldis Anže), Dita Lūriņa-Egliena, Mārtiņš Egliens, aktieris Varis Vētra,kā arī Daugavpils teātra aktieri Māris Korsietis, Kristīne Veinšteina, Egīls Viļumovs un Lidija Breska.

Muzikālo pavadījumu nodrošinās dažādu mūzikas instrumentu spēlējošie aktieri. Savukārt dziesmu starplaikos, piesakot nākamo izpildītāju, tiks izspēlētas teātra miniatūras.

„Šī būs lieliska iespēja vienuviet sastapt Latvijas labākos un populāros dziedošos aktierus, lai kopā ar viņiem izdziedātos no sirds un labi pavadītu vakaru, bet pēc koncerta izdejotos „Rumbas Kvarteta” pavadījumā,” gaidāmo pasākumu ieskicē režisors Valdis Lūriņš, savukārt Valdis Zilveris sola, ka programmā tiks iekļautas mīļas un klausītājiem labi pazīstamas dziesmas.

Pasākuma laikā tiks pieejama „Dziedošo aktieru salidojuma koncertprogramma” – Salidojuma dziesmu grāmata. Tā ļaus klausītājiem ne tikai dziedāt līdzi, bet arī iegūt savā rīcībā īpašu piemiņas izdevumu. Katrā dziesmu grāmatas lapā tiks ievietota dziedošā aktiera bilde, dziesmas vārdi un autogrāfa vieta, lai katrs apmeklētājs pēc vēlēšanās pēc koncerta varētu pieiet pie sava iemīļotā aktiera un palūgt autogrāfu. Turklāt, tā kā pasākums notiek Ikšķilē, vesels atvērums Dziesmu grāmatā tiks atvēlēts tieši informācijai par Ikšķili, pilsētas ievērojamākajām vietām un vēsturei.

Biļetes uz koncertu var iegādāties Biļešu Paradīzes kasēs spiežot šeit, kā arī pasākuma norises vietā.

Vairāk informācijas:

www.balles.lv

Komentāri [12]

popec >> vēēe 08.08.2017 20:36
Un vesels koncerts tikai tamdēļ vien noorganizēts! Kād gan idiots tu esi...
Mārkundzīte 08.08.2017 19:59
Liepiņkungs, uz skatuves Ikšķilē iznāc! Lai publika novērtē fēniksa augšamcelšanos un tautas atkalpriecēšanu!
xxx 07.08.2017 20:39
Kad valguma ielā ar to miermīlīgo sievieti dzīvoja, tāds labiņš, skaistiņš nāca uz pārtikas veikalu... Bet kaimiņi stāstīja, ka gluži vai velns privātā dzīvē
Fils 07.08.2017 20:38
Rēzija jau tāpēc no viņa izšķīrās, ka nepārtrakti meta
Rīve 07.08.2017 17:05
Domāju, daudzi aizbrauks uz šo pasākumu tikai tamdēļ vien, lai paskatītos uz Liepiņvaldi - kā šis donžuāns tagad izskatās
brīnums 07.08.2017 16:11
nebija gaidāms ka šis plencis un maukurs iznāks gaismā kādreiz un skatuves starmešos
lilija 07.08.2017 16:06
Apsveicami!
Ausainis 07.08.2017 15:37
Plenču un atkarīgie reti iziet gaismas ārēs. Tas labi, ka valdis ir uzausis
Pele 07.08.2017 14:28
no narkošanās vislabāk palīdz darbs radošo ļaužu lokā
reo 07.08.2017 11:07
Nu ta lab, ka viens dzērājs vismaz no elles izvilkts

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV