No alkohola un depresijas jūga izķepurojies izcilais aktieris un režisors Valdis Liepiņš

No alkohola un depresijas jūga izķepurojies izcilais aktieris un režisors Valdis Liepiņš
Komentāri[12] Bilžu galerija[7] 07.08.2017 00:27
Pirms gada, 2016.gada augustā ziņojām par kādreizējā Dailes teātra viena no spicākajiem aktieriem, vēlāk arī izrāžu režisoriem Valdi Liepiņu, kurš teātrī nostrādājis vairāk kā 20 gadus, bet no sabiedrības aprites pēkšņi izgaisis vairākus gadus.

Aktrises Rēzijas Kalniņas bijušais vīrs pirms gada mitinājās tēva dzīvoklī Siguldā un pēc mokošas cīņas ar alkohola atkarību, un depresiju esot novājējis par 20 kilogramiem. Vairāk lasiet šeit

Tagad izcilais aktieris un režisors ir atgriezies un jau šonedēļ priecēs skatītājus un klausītājus:

Latvijas dziedošo aktieru salidojums Ikšķilē!

Pēc ilgiem gadiem kopā sanāk populārākie Latvijas dziedošie aktieri!

2017.gada 12.augustā – nesen atjaunotajā Ikšķiles brīvdabas estrādē norisināsies Latvijas populārāko dziedošo aktieru salidojums, kurā netrūks ne joku, ne populāru dziesmu. Koncerta režisors – Valdis Lūriņš, muzikālais vadītājs – Valdis Zilveris, bet vakara vadības groži tiks uzticēti Latvijas Nacionālā teātra aktieriem Dita Lūriņai-Eglienai un Mārtiņam Eglienam.

Krāšņajā koncertā piedalīsies Latvijas Nacionālā teātra dziedošo aktieru ansamblis “Greizais Ratiņš” (Valdis Zilveris, Dace Bonāte, Ivars Puga, Normunds Laizāns, Juris Hiršs, Uldis Anže), Dita Lūriņa-Egliena, Mārtiņš Egliens, aktieris Varis Vētra,kā arī Daugavpils teātra aktieri Māris Korsietis, Kristīne Veinšteina, Egīls Viļumovs un Lidija Breska.

Muzikālo pavadījumu nodrošinās dažādu mūzikas instrumentu spēlējošie aktieri. Savukārt dziesmu starplaikos, piesakot nākamo izpildītāju, tiks izspēlētas teātra miniatūras.

„Šī būs lieliska iespēja vienuviet sastapt Latvijas labākos un populāros dziedošos aktierus, lai kopā ar viņiem izdziedātos no sirds un labi pavadītu vakaru, bet pēc koncerta izdejotos „Rumbas Kvarteta” pavadījumā,” gaidāmo pasākumu ieskicē režisors Valdis Lūriņš, savukārt Valdis Zilveris sola, ka programmā tiks iekļautas mīļas un klausītājiem labi pazīstamas dziesmas.

Pasākuma laikā tiks pieejama „Dziedošo aktieru salidojuma koncertprogramma” – Salidojuma dziesmu grāmata. Tā ļaus klausītājiem ne tikai dziedāt līdzi, bet arī iegūt savā rīcībā īpašu piemiņas izdevumu. Katrā dziesmu grāmatas lapā tiks ievietota dziedošā aktiera bilde, dziesmas vārdi un autogrāfa vieta, lai katrs apmeklētājs pēc vēlēšanās pēc koncerta varētu pieiet pie sava iemīļotā aktiera un palūgt autogrāfu. Turklāt, tā kā pasākums notiek Ikšķilē, vesels atvērums Dziesmu grāmatā tiks atvēlēts tieši informācijai par Ikšķili, pilsētas ievērojamākajām vietām un vēsturei.

Biļetes uz koncertu var iegādāties Biļešu Paradīzes kasēs spiežot šeit, kā arī pasākuma norises vietā.

Vairāk informācijas:

www.balles.lv

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [12] ››
vēēe 08.08.2017 20:14
Viens dzērājs pamodies no komas un par to vesels raksts izcpināts...

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
Piedalies mūsu Facebook lapā piedāvātajā konkursā: