Atklājam X Faktors žūriju Latvijā

Kopš paziņojām, ka beidzot arī Latvijā būs grandiozais šovs X Faktors, izskanējuši daudz minējumu par to, kas būs žūrijā.

Atklājam X Faktors žūriju Latvijā
Komentāri 02.08.2017 05:59

Kopš paziņojām, ka beidzot arī Latvijā būs grandiozais šovs X Faktors, izskanējuši daudz minējumu par to, kas būs žūrijā. Intriga ap žūrijas vārdiem ir visnotaļ saprotama, jo šis ir šovs, kur visā pasaulē žūrijā ir spēcīgākie mūzikas pasaules pārstāvji. Vai arī Tev ir idejas, kuri tie būs Latvijā? Dodies uz xfaktors.lv – prognozē žūriju, kā arī piesakies skatītājos uz vērienīgā šova filmēšanu klātienē!

Aicinām piedalīties spēlē xfaktors.lv, mēģinot atminēt žūrijas locekļus, un tikt pie vērtīgām balvām! Laikā no 1. līdz 8.augustam katru dienu atklāsim kādu faktu par katru no trim ekspertiem. Izlozes kārtībā spēles dalībnieki saņems pārsteiguma balvas. Noslēpuma plīvurs kritīs no 9. līdz 11. augustam, kad tiks atklāti žūrijas locekļi.

X Faktora žūrijas uzdevums ir palīdzēt dalībniekiem pilnveidot savu vokālo talantu un skatuves tēlu, kā arī gūt plašus panākumus, tādēļ žūrijas locekļi X Faktoram izraudzīti īpaši vērīgi. Viņus visus raksturo liela pieredze mūzikas jomā, tai skaitā – veiksmīgi apgūstot starptautisko mūzikas tirgu.

Dāvinām iespēju pirmos X Faktora raidījumu ierakstus vērot klātienē bez maksas!

Vēlies būt klāt mirklī, kad pie pasaules mūzikas debesīm uzlec jauna zvaigzne un baudīt mūzikas piepildītu vakaru? Nāc uz pirmo X Faktora raidījumu filmēšanu no 14. līdz 17. augustam! Dzirdēsim labākos, ko sastapām atlasēs visā Latvijā. Viņi rādīs, ko spēj, un cīnīsies par iespēju rudenī profesionāļu vadībā pilnveidot un izmantot savu talantu un slīpēt ceļu uz slavu. Daloties priekā par to, ka beidzot arī Latvijā ir pasaulē popularitāti guvušais šovs, pirmos četrus X Faktora raidījuma ierakstu koncertus dāvinām – ieeja tajos būs bez maksas. Vietu skaits ir ierobežots, tādēļ aicinām pieteikties savlaicīgi: xfaktors.lv

Par X Faktoru

X Faktors ir televīzijas realitātes šovs, kura mērķis ir attīstīt jaunus dziedošos talantus. Skatītājiem tā ir muzikāla izklaide un iespēja just līdzi saviem favorītiem, savukārt mūziķiem – pieredzējušu nozares profesionāļu vadībā attīstīt sevi un iegūt klausītāju atzinību, mīlestību un, iespējams, biļeti veiksmīgai mūziķa karjerai. Pasaules pieredze rāda, ka X Faktora dalībnieki pēc šova gūst panākumus un viņu dziesmas nokļūst topu virsotnēs, kļūstot par pārdotākajiem ierakstiem. Šovs TV ekrānos būs redzams kanālā TV3 rudenī.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
Piedalies mūsu Facebook lapā piedāvātajā konkursā: