43 gadu vecumā veselības ministre Čakša slēpj gaidāmā mazuļa tēvu

43 gadu vecumā veselības ministre Čakša slēpj gaidāmā mazuļa tēvu
Komentāri[23] 23.07.2017 22:40

Anda Čakša spērusi drosmīgu soli – pirmkārt, viņa ir pirmā ministre Latvijā, kas palikusi stāvoklī, otrkārt, ir spilgts piemērs citām dāmām, ka, lai arī 43 gados ir riskantāk laist pasaulē mazuli nekā 22, kad viņa gaidīja savu vecāko dēlu, tomēr viss ir iespējams, vēsta Vakara Ziņas.

Tiesa gan, tā kā ministre nav oficiālā laulībā, viņa šajā brīdī vēlas paturēt noslēpumā gaidāmā bērna tēva vārdu un uzvārdu.

Nav šaubu, ka Anda Čakša joprojām izskatās lieliski un spēj uzlabot demogrāfisko situāciju Latvijā. Veselības ministrei ir jau divi dēli no iepriekšējām attiecībām - Andrejs Pūce un Eduards Vītoliņš, vecākajam dēlam ir 21 gads, bet jaunākajam 10 gadi.

Interesanti, ka abiem dēliem ir atšķirīgi uzvārdi, kas liecina par to, ka bērniem ir divi dažādi tēvi. Līdz šim publiski pieejamajā valsts amatpersonu deklarācijā norādīts tikai ministres dēls Eduards Vītoliņš.

Pilnu rakstu lasiet žurnālā Vakara Ziņas.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [23] ››
>oh 03.08.2017 17:33
Nu nevajag visus pielīdzināt sev,ja tev ir 5 bērni un katrs no sava,tas nenozīmē,ka tā ir norma.Man mani bērni ir no viena tēva ,tad es laikam neesmu tāds pats cilvēks kā visi!!!!!! :DDDDDDDDDDDD

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
Piedalies mūsu Facebook lapā piedāvātajā konkursā: