TV šovu zvaigzne Violeta pārsteidz ar nekaunību: prasa ziedot naudu ātro kredītu nomaksai

"Nu tik nāks īsziņas no bankas! Būs jautri, skatīsimies, kas notiks," - optimisma pilna bija Violeta Stepanova.

TV šovu zvaigzne Violeta pārsteidz ar nekaunību: prasa ziedot naudu ātro kredītu nomaksai
Komentāri[11] Bilžu galerija[8] 22.07.2017 22:06
Šova Lauku sēta zvaigzne Violeta Stepanova 2017.gada 19. jūlijā, publiskoja bankas konta numuru, aicinot fanus saziedot trīs tūkstošus eiro, lai viņa varētu segt savu ātro kredītu parādu.

Cerību pilna un uz fanu mīlestību paļaujoties, Violeta publicēja savu konta numuru, cerot, ka naudiņa nu tik ripos, vēstīja Skaties.lv.

"Nu tik nāks īsziņas no bankas! Būs jautri, skatīsimies, kas notiks," - optimisma pilna bija Violeta. Diennaktīm skrienot. kontā nekas neesot ienācis.

Dānijā dzīvojošā šovu veterāne Violeta Stepanova turpina gaidīt, kad viņas kontā ieripos fanu naudiņa, par ko segt ātro kredītu parādu, bet tikmēr cita zilo ekrānu zvaigzne Aija Dembovska vēlas Violetu publiski nokaunināt. Arī Aijai esot līdzvērtīgs parāds ātrajos kredītos, bet viņa faniem neko netaisās lūgt – sieviete devusies peļņā uz Nīderlandi, lai pati visu nomaksātu.

”Esmu šokā par Violetu. Es pati arī pirms diviem gadiem Latvijā paņēmu kredītus. Manu parādu summa ir apmēram 1500 eiro, bet fanu palīdzību es nelūgšu. Tikšu galā pati,” - portālam Skaties.lv uzsver Aija. Viņa rēķina, ka, ja pāris mēnešus intensīvi strādā ārzemēs un netērē peļņu niekos, kredītu atmaksāt nav grūti. ”Ja jau ņem kredītu, rēķinies, ka pašai jāatdod. Jā, es arī esmu traka, bet tiktāl sevi pazemot, ka lūgtu svešu cilvēku palīdzību, es netaisos. Interesanti – kā visi citi var  nopelnīt un atdot savus parādus, bet viņa ne?” dusmīga ir Aija Dembovska.

Arī ”Precētie pret brīvajiem” zvaigznes stāsts nav no vieglajiem. Viņa sagrābusies kredītus, iznākot no bērnu nama, jo ”bija par kaut ko jādzīvo”. Lai arī nauda ņemta vieglprātīgi, Aija allaž esot apzinājusies, ka to reiz nāksies atdot.

Savai kolēģei Violetai viņa vēlas ar Skaties.lv starpniecību nodot kādu asāku vēsti.

”Violeta, padomā, ko dari. Neredzi, ka cilvēki ņirgājas par tevi? Tev vajag to pazemojumu? Es domāju, ka neviens kredīts nav tāda pazemojuma vērts. Tu kā ubags diedelē kaut vienu centu. Manuprāt tas ir par traku – faniem ko tādu lūgt”.

Viņa gan piebilst, ka mazliet apšauba vēsti, ka Violeta tik ātri iedzīvojusies tik milzīgos parādu procentos. ”Kā viņai var būt tāda summa, ja man pa diviem gadiem par trīs parādiem nav tādi procenti,” neizpratnē ir Aija.

Lauku sētas 'apakšveļas' mazgāšana, pikantas cīņas dubļos un tiesu darbi

Piekautā TV šovu zvaigzne Violeta esot bijusi pilnīgā pālī un pati uzmākusies vīriešiem


Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Komentāri [11]

LILI 13.08.2017 09:51
VAI TAD JŪS NEREDZAT,KA ŠĪ AR GALVU NEDRAUDZĒJAS?
Anda 05.08.2017 08:20
Kājau priekameita .
arnolds 27.07.2017 12:24
Valdiba panem musu naudu, bet vina paparasa. Liela atskiriba.
Janis balins 23.07.2017 18:39
Parads uzkrajies jo feniksa lielo zivi gribeja atrast.
Māra Jakaite 23.07.2017 01:43
Nekaunība sit aukstu vilni lai prasītu svešiem cilvēkiem pie tam faniem vēl ? Man trūkst vārdu daudzi tā dzīvo paņem unatdod pamazām paši. Kredītus bet neubago no. Citu žēlastību dāvanas tiešām kaumu esi pazaudējusi ārzemēs var labi nopelnīt unnomaksāt var ātri ja tik protams strādāt vēlme ir ārprāc cik zemu var krist cilvēks
Jānis Slišāns 23.07.2017 00:45
Neká nekauníga nav ,valtij més ziedojam vél vairák katru baltu dienu,tie nem nesargdami visu pédéjo pat veselibu
wer 23.07.2017 00:41
čaka ielā var ātri nopelnīt 3000 euro
wer 23.07.2017 00:40
ej uz čaka ielu
... 22.07.2017 23:50
Pretekle

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV