Slimnīcā nokļuvis tautā mīlētais TV raidījumu vadītājs Arnis Krauze

Slimnīcā nokļuvis tautā mīlētais TV raidījumu vadītājs Arnis Krauze
Komentāri[5] 13.07.2017 14:59
Pagājušajā nedēļā veselības stāvokļa dēļ “Linezera” slimnīcā nokļuvis žurnālists Arnis Krauze, vēsta slavenību žurnāls Kas Jauns.

„Kāds nolēma, ka man jāpaņem pauze un mierīgi dažas dienas vienkārši jāpaguļ – jāapstājas,” par saslimšanas cēloni teic Arnis Krauze.Slimnīcā Arnis Krauze nonāca pa taisno no darba Latvijas Radio, kur viņš raidījumā “Krustpunktā” aizvietoja Aidi Tomsonu. Interesanti, ka pēc vairāku dienu sliktās pašsajūtas Arņa temperatūra sākusi strauji celties tieši brīdī, kad viņš radio vadīja diskusiju par ģimenes ārstu streiku.

„Kad pēc diskusijas vēl bija jānovada “Brīvais mikrofons”, mani pārņēma pamatīgs drudzis. Izejot no studijas, izmērīju temperatūru – tā bija 39,” sarunā ar žurnālu Kas Jauns atceras Arnis.

Ironiski, bet tūlīt pēc radio raidījuma viņam nācās meklēt savas ģimenes ārstes palīdzību, kura, par laimi, bijusi pieejama un nosūtījusi žurnālistu uz analīzēm.

„Laboratorijā lēnām sāku atslēgties, jo temperatūra paaugstinājās gandrīz līdz 40, un ārste ieteica pa taisno doties uz Infektoloģijas slimnīcu,” turpina Arnis, kurš slimnīcā pacienta statusā nonācis pirmo reizi dzīvē.

Atslēgties no ziņu darba gan slimnīcā neesot izdevies. „Palātā gulēju kopā ar pāris vecākiem krievu tautības vīriem, kuri interesējās par pensijas jautājumiem, laika prognozi un jaunumiem pasaulē,” atzinis žurnālists.

Arnim Krauzem ir 39 gadi. Novēlam veseļoties pēc iespējas ātrāk un priecēt atkal ar ziņām ēterā!

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [5] ››
Aldas tante 13.07.2017 16:42
Arnīt, dikti ilgi slimot nedrīkst, jo skatītāji gaida. Turies, apēd ķiplociņu un uzdzer 50 g šnabīša - klausi večiņai ; ))

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss