Drausmīga vēsts. Pazudušais piecgadīgais Ivans atrasts miris meža brikšņos

Drausmīga vēsts. Pazudušais piecgadīgais Ivans atrasts miris meža brikšņos
Komentāri[18] 11.07.2017 20:25


Bezvēsts pazudušais Ivans Berladens atrasts miris, liecina Valsts policijas (VP) oficiālā informācija. Ivans atrasts otrdienas vakarā pulksten 19 Grobiņas novada Dubeņos meža masīva brikšņos. Šobrīd viss liecina, ka policijas iepriekš izvirzītā versija par to, ka bērns varētu būt apmaldījies un klīdis viens - apstiprinās.

Lai gūtu pilnīgu apstiprinājumu šai informācijai, tiks nozīmēta ekspertīze.

Izmeklēšana šajā lietā turpinās.

Desmit dienas zēnu meklēja kopumā vairāk nekā 4000 cilvēku – Valsts policija, Nacionālie bruņotie spēki, Liepājas pilsētas pašvaldības policija, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, brīvprātīgo organizācija «bezvēsts.lv» un citi neskaitāmi brīvprātīgie.

Ivanu esot atraduši policijas darbinieki kopā ar brīvprātīgajiem.

Jau ziņots, ka Valsts policija (VP) piecgadīgā Ivana Berladina meklēšanā Grobiņas novadā otrdien noteica 40 kvadrātkilometru lielu teritoriālo platību, kurā zēns varētu atrasties, informēja VP.

Šodien Grobiņas novadā turpinājās zēna meklēšana, piesaistot Nacionālos bruņotos spēkus un Liepājas pilsētas pašvaldības policiju, tāpat, ņemot vērā, ka šajā apkārtnē ir meži, tika piesaistīti arī vietējie brīvprātīgie - mednieki, kuri pārzināja apkārtnes mežus.

Tāpat arī iepriekšējā naktī Dubeņu apkārtnes pārmeklēšanā iesaistījās brīvprātīgo organizācija «bezvēsts.lv».

Ja ziņots, ka policijai izdevies iegūt jaunu pavedienu Liepājā pazudušā piecgadīgā zēna lietā. Puika ar sabiedrisko transportu aizbraucis uz Grobiņas novada Dubeņu ciemu, tāpēc šodien meklēšanas darbi koncentrēsies šajā rajonā. Izkāpjot Liepājā, Kuršu laukumā, zēns, visticamāk, sajaucis pieturvietas un tālāk braucis ar autobusu Grobiņas virzienā.

Konkrētā reisa šoferis policijai atzinis, ka autobusā iekāpušais zēns varētu būt līdzīgs pazudušajam Ivanam. Šoferis stāstījis, ka pieturā Kuršu laukumā iekāpuši daudzi pieaugušie un, kā jau šādos gadījumos ierasts, vadītājs nodomājis, ka zēns ir kopā ar kādu no viņiem. Tā dēvētā nulles biļete, kas paredzēta pirmsskolas vecuma bērniem, šajā gadījumā netika izdrukāta un izsniegta, jo konkrētais maršruts neskaitās starppilsētu, aģentūrai LETA vakar teica Liepājas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas priekšnieks Uģis Āva.

Tikmēr jautājumu ir vairāk kā atbilžu. Kā tas varēja notikt un kā šobrīd jūtas 904. autobusa šoferis, kurš izlaida zēnu no autobusa Dubeņos - autobusa galapunktā 1.jūlijā un tik daudz dienas par to neziņoja?

Pirmsskolas vecuma bērns sabiedriskajā transportlīdzeklī nedrīkst braukt patstāvīgi, paziņojusi Autotransporta direkcijas (ATD) pārstāve Zane Plone.

Komentāri [18]

Olita Tanasa 12.07.2017 18:29
Lai taja pasaulite kur tagad atrodas puisens VINS TIEK MILETS UN SARGATS bet kur bija zena vecaki kas bernu nepieskatija KAPEC jauta tikai soferim jo ATBILDIBA PAR BERNU NES VECAKI
Dzintars Ansons 12.07.2017 17:19
Līdzjūtības Ivana vecākiem un tuviniekiem. Būtībā, bērna pazušana, pasaulē nav nemaz tik reti sastopama lieta, cik liels bija mākslīgi izveidotais šovs un iesaistītās personas un instances..
Par ko tas varetu likt domat ?!
Tika radīta mākslīga ažiotāža uz kuras pamatā valstī varētu attīstīties un tikt pieņemts likums ar kura palīdzību bez problēmām sāks izņemt no aizdomīgām ģimenēm bērnus jo tik tikko EU tika pieņemts likums par viendzimuma laulībām un likumsakarīgi ka šiem pāriem gribēsies bērniņu..,apmēram Ivana vecumā..
Valstij taču nauda ir vajadzīga..
Erika Mazure (dzim.Zaca) 12.07.2017 17:16
maza,nevainiga dveselite,lai dus Dieva miera
Ilga 12.07.2017 17:04
Ļoti , ļoti žēl bērna . Noteikti , ka zēns raudāja un sauca palīgā , tur grāvī vai krūmos gulēdams - kā bija teikusi igauņu ekstrasense . Taču tagad ir par vēlu ...
Es ļoti cerēju 12.07.2017 14:31
Es ļoti cerēju
Lauma 11.07.2017 22:36
Lūk pie kā noved vecāku bezatbildība un līdzcilvēku vienaldzība-es domāju autobusa šofera,kurš tik mazu bērnu izsēdina no autobusa pat nepajautājot kādēļ viņš ir viens un uz kurieni dodas.Un gan jau arī kāds cits,kas brauca autobusā,ievēroja,ka bērns ir viens.
Debesīs par vienu eņģelīti vairāk,bet uz zemes atkal zaudēta neizdzīvota maza cilvēciņa dzīve.Ļoti žēl.
j 11.07.2017 22:01
Tam necilvēkam,kas to spēja paveikt,sirds vietā ir akmens, tas vēl būtu,pārāk maigi teikts.
ONA 11.07.2017 21:32
LAI VIEGLAS SMILTIS
Lana 11.07.2017 21:19
Ak,maziņais..,pārvērties par enģelīti!..Kāpēc????

Citi Iesaka

Citi Raksti

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV