Emocionāli. Pēc Daņiļenko krāpšanas Sandra Zviedre nespēj iziet TV ēterā

Emocionāli. Pēc Daņiļenko krāpšanas Sandra Zviedre nespēj iziet TV ēterā
Komentāri[25] Bilžu galerija[9] 11.07.2017 14:27
Izjukusi Latvijas Televīzijas ziņu vadītājas Sandras Zviedres un mūziķa Andra Daņiļenko kopdzīve, vēsta portāls Kasjauns.lv .

TV zvaigznei Sandrai Zviedrei ir 49 gadi, bet dziedātājam Andrim Daņiļenko 58 gadi.


Dziedātāja un vokālā pedagoga Andra Daņiļenko un LTV ziņu vadītājas Sandras Zviedres ģimene, kas pirms 12 gadiem pasaulē sagaidīja arī meitu Elīnu, tika uzlūkota kā viena no saticīgākajām sabiedrībā zināmo ļaužu ģimenēm.

Tagad, pēc portāla Kasjauns.lv rīcībā esošās informācijas, Daņiļenko no mājām aizgājis un publiskus pasākumus nevairās apmeklēt citas sievietes sabiedrībā. Ģimenei pietuvinātas personas pauž, ka “Sandrai šis ir grūts laiks, jo atklāsme par dzīvesbiedra sānsoļiem nāca pēkšņi un negaidīti”.

Emocionālās pašsajūtas dēļ Sandra Zviedre neesot bijusi redzama ziņu studijā vakar 2017.gada 10.jūlijā.


Sarunā ar portālu Sandra Zviedre notikušo komentēt nevēlas, vien ir atklāta, sakot, ka izrunātais atbilst patiesībai:

 “Jā, tas ir fakts – ar Andri esam šķīrušies. Bet tāpat kā līdz šim vēlu viņam tikai labāko dzīvē,” lakoniski pauž Zviedre, kuras kopdzīve ar mūziķi ilga 20 gadus.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [25] ››
lilija 16.07.2017 10:36
Nu tik visi lielie zinātāji. Nepazīstu ne vienu, ne otru, taču no publiski redzamā man ļoti patīk Sandra Zviedre, gudra, skaista sieviete. Daņiļenko - jau jaunībā bija nosliece uz tuklumu, bet tagad laikam pavisam bumbulītis palicis. Kurai tādu vajag? Laiakm jau tā ir, ka vīriešu Latvijā joprojām ir mazāk, un tad jau labs vienalga, kuru var nocopēt. Un šis jau reiz bija slavens, vispār nav runas. Tācu pilnīgi noteikti ticu, ka Sandra ir stipra sieviete, un šis grutais periods tiks veiksmīgi pārvarēts.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
Piedalies mūsu Facebook lapā piedāvātajā konkursā: