Drausmīgi. Liepājā pazudušā zēna māte bieži dzer un uzsitusi bērnam zilu aci

Joprojām, 2017.gada 4.jūjija rītā, lūdzam ikvienu brīvprātīgo iesaistīties pazudušā puisēna meklēšanā.

Drausmīgi. Liepājā pazudušā zēna māte bieži dzer un uzsitusi bērnam zilu aci
Komentāri[5] 03.07.2017 22:23
Liepājā pazudušā piecus gadus vecā Ivana Berladina ģimenes kaimiņiene Kristīne Smirnova LTV dienas ziņām atklāj, ka zēna māte bieži dzer, un nesen ir uzsitusi savai atvasei zilu aci. Valsts policijas Kurzemes reģionālās pārvaldes Liepājas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas priekšnieks Uģis Āva šo informāciju gan sauc par otršķirīgu.

"Šo informāciju mēs pārbaudīsim, pēc tam, kad bērns būs atrasts," LTV ziņām saka Liepājas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas priekšnieks Uģis Āva. "Dotajā brīdī šī informācija mums ir otršķirīga."

LNT ziņām izdevies noskaidrot no Kriminālpolicijas pārstāvjiem, ka zēns jau ilgāku laiku ir pieradis dzīvot uz ielas.

LTV Ziņu dienesta sižets:

Zēna ģimene kopš maija beigām bijusi vietējā Sociālā dienesta redzeslokā, informējusi dienesta sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.

"Mēs negrasāmies padoties," - tā par Liepājā pazudušā piecus gadus vecā Ivana meklēšanu izsakās brīvprātīgie. Visu dienu tūkstošiem iedzīvotāji, policisti, armijas kareivji un zemessargi pārmeklējuši visus pilsētas mikrorajonus.

"Lūgums visiem, kuriem tas mājās ir iespējams, izdrukāt šo attēlu ar zēna pazīmēm un izvietot pie savas mājas durvīm, pieturvietās un tuvākajā apkaimē!" - lūdz Valsts policija.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [5] ››
Sanita Strazda 04.07.2017 10:42
Vacijaa, tam sen jau butu ietosinata kriminallieta, un kaa pirmais butu izkratiti vecaku dzivesvietas, nodarbinati pazinas un Radi. Paraleli berna intensivai meklesanai ar suniem utt... ( pec pieredzes stastu!!)

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss