Steidzami! Lūdzam palīdzēt brīvprātīgos - Liepājā pazudis 5 gadus vecs zēns

TEKSTA TIEŠRAIDE: ZIŅA PAPILDINĀTA plkst 10:44 4.JŪLIJĀ. Piecgadīgā zēna ģimene kopš maija beigām bijusi vietējā Sociālā dienesta redzeslokā. Arī šobrīd aicināts iesaistīties jebkurš liepājnieks vai cilvēku grupa, kura var aizbraukt līdz Liepājai. Brīvprātīgie, kuri meklē visu dienu un nakti ir pārguruši - vajadzīga nomaiņa. PANORĀMAS VIDEO.

Steidzami! Lūdzam palīdzēt brīvprātīgos - Liepājā pazudis 5 gadus vecs zēns
Komentāri[31] 02.07.2017 20:44
Liepājā pazudis 5 gadus vecs bērns: policija lūdz brīvprātīgo ļaužu iesaisti meklēšanā.

[Papildināts 10:15]

Līdz šim ir saņemtas vairākas informācijas, ka bērns ir redzēts pie Ganību ielas “Hesburger” ēstuves, pie Karostas rajona esošā veikala “Top”, kā arī autobusos. VISAS ŠĪS INFORMĀCIJAS IR PĀRBAUDĪTAS UN NAV APSTIPRINĀJUŠĀS!

Pilsētas novērošanas kameru ieraksti arī ir pārbaudīti. Video ierakstos nav redzams mazais Ivans.

Jāpiemin, ka pašlaik tiek izmantota jebkura apkārtējo palīdzība – tika piesaistīti arī ekstrasensi, bet viņu sniegtā informācija līdz šim nav apstiprinājusies.

Būtiski, ka autobusu šoferi ziņo par katru bērnu, kurš autobusā iekāpj viens pats, bez pieaugušajiem.

[Papildināts 09:50]

Svarīga informācija visiem meklēšanā iesaistītajiem!
Pulksten 11:00 būs pulcēšanās Viršu ielā 9/11.
Uz vietas visu laiku atrodas koordinators un policijas busiņš. No šejienes norisinās turpmākā meklēšanas koordinācija un ir iespējams uzzināt informāciju par zēna meklēšanu.
Spēki tiks koncentrēti uz Pāvilsostas ielu 7 – dārziņu rajonā.
Neskatoties uz laika apstākļiem meklēšanas darbi vēl joprojām turpinās.
Brīvprātīgiem iesakām iepriekš padomāt par savu drošību, apģērbties piemēroti, līdz ņemot termosus ar karstu tēju, ūdeni.
Informējam, ka policija ap pulksten 8:30 bija zēna radinieku dzīvoklī. Zēna dzīvoklī nav!
Pašlaik lūdzam brīvprātīgos koncentrēties uz zēna meklēšanu nevis uz ģimenes apstākļiem. Ģimenes apstākļi vēl tiks skaidroti. Šobrīd galvenais ir zēnu atrast.


[Papildināts 07:00]

Diemžēl, šis rīts vēl nav nesis rezultātu - zēnu aizvien meklējam!
Ivanu visu nakti nenogurstoši meklēja vairāk kā 2000 cilvēku.
Informējam, ka šorīt ar helikopteru plānots pārmeklēt Tosmares ezera apkaimi.
Pašlaik helikopters tiek sagatavots ar visu nepieciešamo ceļam!
Svarīgi - brīvprātīgo pulcēšanās vieta vēl joprojām ir nemainīga - Viršu iela 9/11

Tā kā ir agrs rīts un bērns, iespējams, ir izsalcis - šorīt pastiprinātu uzmanību pievērsiet pārtikas veikaliem un dažādām tirdzniecības vietām.


[Papildināts 05:17]

Bērna meklēšanā netiek izmantoti suņi. „Kinologiem nav te ko darīt, pārāk daudz pēdu, suņi nojuks. Jebkura informāciju par zēnu mums ir vērtīga,” skaidro Liepājas Kriminālpolicijas nodaļas priekšnieks Uģis Āva.

Policija uzsākusi kriminālprocesu pēc 13. nodaļas „Noziedzīgi nodarījumi pret privātpersonas veselību”. 

Ivana meklēšanā kopā varētu būt iesaistījušies apmēram četri tūkstoši brīvprātīgie. Un policija aicina cilvēkus vēl pievienoties meklēšanai. Policijas pārstāvis Āva intervijā LTV pastāstīja, ka pat tiek pārbaudīta informācija, ko sniedz cilvēki, kuri sevi dēvē par ekstrasensiem.


[Papildināts 04:40]

Puisēns vēl joprojām nav atrasts!
Meklēšanā iesaistītie visas nakts garumā pārmeklēja Liepāju.
Ap pulksten 5:00 tiks uzsākti meklēšanas darbi pie Tosmares ezera, kur ar helihopteru tiks pārmeklēts purvainais apvidus.
Atgādinām, ka visu brīvprātīgo pulcēšanās vieta ir Viršu iela 9/11, kur atrodas policijas busiņš. No šejienes norisinās turpmākā meklēšanas koordinācija un ir iespējams uzzināt informāciju par zēna meklēšanu.

[Papildināts 04:15]

Drausmīgi. Liepājā pazudušā zēna māte bieži dzer un uzsitusi bērnam zilu aci

[Papildināts 02:35 2017.GADA 4.JŪLIJĀ]

Ivana meklēšanas darbi joprojām turpinās - puika vēl nav atradies.
Pašlaik Ivans var atrasties jebkur. Tā kā nakts ir vēsa, aicinām visus cilvēkus vēlreiz pārbaudīt tieši dažādas telpas – šķūnīšus, pagrabus, kāpņu telpas, pamestas telpas u.c.
Meklēšanā iesaistītie visas nakts garumā turpinās darbu. ATGĀDINĀM, KA TIEK PĀRBAUDĪTA KATRA SAŅEMTĀ INFORMĀCIJA PAR IESPĒJAMO ZĒNA ATRAŠANĀS VIETU!


[Papildināts 00:01 2017.GADA 4.JŪLIJĀ]
[Papildināts 23:40]

Informācija visiem meklēšanā iesaistītajiem!
Zēna meklēšana aktīvi turpinās! Tiek pārbaudīta katra saņemtā informācija.
AICINĀM KATRU CILVĒKU, KATRU LIEPĀJAS IEDZĪVOTĀJU RŪPĪGI PĀRBAUDĪT SAVAS DZĪVESVIETAS APKĀRTNI. Iespējams zēns slēpjas tieši Jūsu pagalmā, šķūnītī, kāpņu telpā vai pagrabā! Aptaujājiet savus kaimiņus.
Turpinām aktīvi strādāt.

[Papildināts 20:30]

Meklēšanas darbi aizvien turpinās!
Tā kā fiksēti pāris gadījumi, kad anonīmi ziņotāji sniedz nepatiesu informāciju par to, ka puisēns atradies, lūgums sekot līdz jaunākajai informācijai Valsts policijas oficiālajā Facebook un Twitter kontā!
Tiklīdz zēns atradīsies, tā šī informācija tiks ievietota Valsts policijas oficiālajās interneta vietnēs!

[Papildināts 17:55]

Puisēna meklēšanas darbi joprojām turpinās - Ivans vēl nav atradies. Ja kāds vēlas pievienoties - dodieties uz Viršu ielu 9/11.
Pašlaik brīvprātīgie tiek dalīti pa tā saucamajiem kvadrātiem - dažādām meklēšanas vietām.

[Papildināts 14:50]

Liepājā pazudušā piecgadīgā zēna ģimene kopš maija beigām bijusi vietējā Sociālā dienesta redzeslokā. Plašāk par to, kāds bija iemesls sadarbībai ar Sociālo dienestu un, vai ģimene saņēma kādus pakalpojumus netiek atklāts.

[Papildināts 14:30]

Valsts policija oficiāli lūgusi «Bezvests.lv» palīdzību zēna meklēšanā.

«Bezvests.lv» jau šovakar plāno organizēt plašus meklēšanas pasākumus Liepājā. Organizācijai nav filiāles Liepājā, tāpēc meklēšanu būs iespējams uzsākt tikai pirmdien pēc pulksten 17 vakarā, kad brīvprātīgie pēc darba varēs doties uz Liepāju. Tiks veidota nometne un būs cilvēki, kuri varēs atbraukt no Rīgas.


[Papildināts 14:00]

Svarīgi visiem meklēšanā iesaistītajiem! Mainīta meklētāju pulcēšanās vieta - no plkst. 14.00 Viršu ielā 9/11 atradīsies policijas busiņš, no kurienes norisināsies turpmākā meklēšanas koordinācija un būs iespējams uzzināt info par zēna meklēšanu.
Liepājnieki, aptaujājiet savus kaimiņus! Iespējams kāds no viņiem zina vairāk par mazā Ivana atrašanās vietu. Tāpat arī aicinām apsargus un slēgtās teritorijās strādājošos apsekot savus objektus.

[Papildināts 10:45]

Puisēna meklēšanas darbi joprojām turpinās - Ivans Berladins vēl nav atradies.
Saņemta informācija, ka puisim varētu būt zilums zem acs, kā arī precizēts viņa augums - 116 cm. Lai gan puisim ir tikai pieci gadi, viņš ir patstāvīgs; labi pārzina un bieži izmanto sabiedrisko transportu.
Atkārtoti aicinām ikvienu liepājnieku vairākkārtīgi rūpīgi pārbaudīt un apsekot savu apkārtni, tāpat pievēršot uzmanību spēļu laukumiem, tirdzniecības centriem, sabiedriskajam transportam - puika var būt jebkur.
Savukārt brīvprātīgie, kuri vēlas iesaistīties bērna meklēšanā, var vērsties Liepājas policijas iecirknī Bāriņu ielā 3, k-5, pie ieejas nospiežot zvana pogu - tur ikvienu sagaidīs atbildīgais, kā arī būs iespēja paņemt sagatavotās skrejlapas ar zēna foto, tālakai izdalei. Tāpat visi iesaistītie brīvprātīgie ir vienojušies kopīgā komunikācijā un informācijas apmaiņā kā ar rāciju, aplikācijā Zello. Grupa: meklejam.lv
Turpinām strādāt.

[Papildināts plkst.05:57]

Pēc pavadītas smagas nakts, šorīts vēl nav nesis rezultātu. Zēnu aizvien meklējam. Liepājā tiek uzrunāti sabiedriskā transporta šoferi, lai pievērš uzmanību pasažieriem, kā arī tiek izplatītas skrejlapas ar zēna foto attēlu.
Meklēšanā iesaistītie visas nakts garumā pārmeklējuši viscaur Liepāju. Darbs turpinās.

[Papildināts plkst. 02:40]

Puisēnu viscaur Liepājā nenogurstoši meklē Valsts policija, Liepājas pilsētas pašvaldības policija, Zemessardze, Nacionālie bruņotie spēki, kā arī aptuveni 100 - 150 brīvprātīgie. Pagaidām bez rezultātiem.
Šobrīd netiek izšķirta konkrēta iespējamā bērna atrašanās vieta, zēns būtībā var atrasties jebkur Liepājā. Meklētājus aicinām īpašu uzmanību pievērst vietām, kur bērnam būtu iespējams pārnakšņot.

[Papildināts plkst.00:45]

Svarīga informācija visiem meklēšanā iesaistītajiem! Mainīta meklētāju tikšanās vieta no Pāvilostas ielas 1 uz stāvlaukumu pretī "Lielajam dzintaram" aiz Fonteina! No turienes norisināsies turpmākā meklēšanas koordinācija.

[Papildināts plkst.23.50]

Meklēšanas darbi aizvien turpinās!
Aicinām iedzīvotājus pievērst pastiprinātu uzmanību vietām, kur bērns varētu nakšņot - apkārtējo māju kāpņu telpām, pagalmiem, pagrabiem, šķūnīšiem u.tml.

[Papildināts plkst.21.40]

Valsts policijas rīcībā ir informācija, ka zēns vakar ap pulkstens 18.00 redzēts Tosmarē, pie kāda sporta laukuma. Nav izslēgts, ka bērns aizvien pārvietojas šajā rajonā, tomēr aicinām būt vērīgiem visiem liepājniekiem, jo precīza bērna atrašanās vieta aizvien nav zināma. Jaunākā informācija liecina, ka bērnam mugurā bijis sarkans krekls ar multeņu varoņa Zibens makvīna attēlu uz tā.

Ņemot vērā, ka bērns visticamāk ir kustībā, aicinām katru Liepājas iedzīvotāju rūpīgi apsekot, ja ne tālākas teritorijas, tad vismaz savu māju apkārtni - tādējādi, kopīgiem spēkiem apsekojot, iespējami plašāku teritoriju. Tāpat, aicinām pievērst uzmanību vecākiem ar bērniem - ar ko bērni spēlējas rotaļu laukumos un ar ko runā. Un gadījumā, ja manat šādām pazīmēm atbilstošu zēnu - aicinām nekavējoties ziņot, zvanot 110.

Uzziņai:

2017.gada 2.jūlijā ap pulksten 15.00 Valsts policijā saņemts iesniegums par to, ka vakar ap plkst. 08:30 no savas dzīvesvietas Liepājā, Pāvilostas ielā izgāja piecgadīgais Ivans Berladins. Līdz šim brīdim zēna atrašanās vieta nav zināma. Šobrīd norisinās zēna meklēšana un ir nepieciešama arī brīvprātīgo palīdzība, savā Facebook kontā informē Valsts policija.

Pazīmes: 128cm, vidējas miesas uzbūves, īsi, gaiši mati, zilas acis. Zēnam mugurā bija krekls ar uzrakstu – zaļš vai oranžs; zila adīta jaka ar rāvējslēdzi un zilas sporta bikses. Kājās bija raibas zeķes un sandales bēšā krāsā. Zēns sarunājas krievu valodā.

Šobrīt zēna meklēšanā ir iesaistīta Valsts policija, Liepājas pilsētas pašvaldības policija, Zemessardze, Nacionālie bruņotie spēki. Šobrīd ir nepieciešama brīvprātīgo cilvēku iesaiste - pulcēšanās Pāvilostas ielā 1, pieteikšanās caur 110.

Valsts policijas rīcībā ir informācija, ka vakar ap pulksten 10.00 kāds iedzīvotājs manījis zēnu ar līdzīgām pazīmēm autobusa pieturā, līdz ar to, ļoti iespējams, ka zēns var atrasties arī kaut kur pilsētas centrā vai tieši otrādi aizbraucis līdz kādas autobusu līnijas galapunktam.

Valsts policija lūdz iedzīvotājus pievērst uzmanību bērnu rotaļu laukiem, veikaliem un jebkurām citām vietām, kurās bērni varētu uzturēties.

Tāpat, ja jums ir informācija par zēna iespējamām uzturēšanās vietām, lūgums par to informēt Valsts policiju, zvanot uz tālruņa numuru 110.Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [31] ››
erika 06.07.2017 20:12
Vakar vakara puisitis ivans redzets priekule iekapjot autobusa ar kautkadu virieti

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
Piedalies mūsu Facebook lapā piedāvātajā konkursā: