Pēc šķiršanās Hosamu Abu Meri dāmas un geji burtiski gāž no kājām

Hosams dižojas un ceļ sevi saulītē.

Pēc šķiršanās Hosamu Abu Meri dāmas un geji burtiski gāž no kājām
Komentāri[6] Bilžu galerija[16] 01.07.2017 19:48
Atlika vien Saeimas deputātam un gastroenterologam Hosamam Abu Meri un viesnīcas Roma vadītājai Lindai Mūrniecei paziņot par šķiršanos, kā Hosamu daiļais dzimums burtiski gāž no kājām.

Nu viņam raksta ne tikai sociālajos tīiklos un izsaka dažādus piedāvājums, bet arī, apmeklējot restorānu „MUUSU terase” vēl kopā ar bijušo sievu, Hosamu ielenca ne viena vien sabiedrībā populāra blondīne. Pilnu rakstu lasiet žurnālā Vakara Ziņas.

Dažas dienas pēc publiskā paziņojuma par šķiršanos sociālajā tīklā  Hosams saņēmis vēstules un draudzības uzaicinājumus ne tikai no daiļā dzimuma pārstāvēm, bet arī vīriešiem. Dienas laikā viņš saņēmis ziņas no 50 dāmām un pat netradicionāli orientētiem ļaudīm.

«Kāds vīrietis, piemēram, sūta man sirdi un raksta, ka es viņam patīku. Vīrietis... šausmas!» Vakara Ziņām vaļsirdīgi atzinies Abu Meri.

Par šķiršanās pēcgaršu Abu Meri izteicies:

«Man šķiet, ka manu dzīvi sabojājusi politika. Tā ir milzīga psiholoģiskā slodze, jo, ieejot politikā, tu tur esi septiņas dienas nedēļā. Arī brīvdienās, kad lasi dažādus dokumentus, veic neskaitāmas telefona sarunas darba jautājumos un dodies komandējumos. Linda tam visam savulaik gājusi cauri, un viņas secinājums par to visu - no darbošanās politikā nav nekādas jēgas.

Savukārt es vēlos turpināt darboties politikā. Uzskatu, ja jau esmu ievēlēts, man jāizdara maksimālais. Paralēli vēl strādāju par ārstu. Esmu cilvēks, kas nemāk pateikt nē, tāpēc vienā brīdī sasniedzu līmeni, ka visa mana dzīve ir tikai darbs. Ģimenei manis paliek aizvien mazāk un mazāk. Un mājās esmu arvien retāk. Un, ja arī esmu, tad bieži noguris, man nav spēka. Mēs retāk sarunājamies, arī ieklausāmies viens otrā arvien mazāk,» žurnālam Privātā Dzīve atklājis Hosams.

«Šobrīd jūtamies labāk nekā jebkad. Brīvi, jo nav, par ko strīdēties,» atzinusi bijusī iekšlietu ministre Linda Mūrniece.

Tāpat Hosams paziņojis, ka abi nedalīs kopīgās mājas «Salēni» - tā paliks kā vieta kopīgai atpūtai, kurā pavadīt laiku kopā ar bērniem un draugiem.

Savukārt Linda paturēs kopīgo dzīvesvietu Rīgā, bet Hosams meklēs jaunu dzīvokli. «Nedaru to ar šausmām, no sērijas - ārprāts, viņa mani izmet ārā uz ielas! Tā nav! Uzskatu, ka šķiroties dzīvesvieta vīrietim vienmēr ir jāatstāj sievai,» uzsvēris šķirtais vīrs.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [6] ››
smukulitis008 04.07.2017 00:51
....paris tiiri glits...tikaij bez harizmas,,,,

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss