Izcilais Mārtiņš Rītiņš aiziet

Izcilais Mārtiņš Rītiņš aiziet
Komentāri[3] Bilžu galerija[20] 28.06.2017 20:01
Restorānu «Vincents» no 1. jūlija turpmāk vadīs vīnzinis Raimonds Tomsons, aģentūru LETA informēja līdzšinējais restorāna direktors un šefpavārs, biedrības «Slow Food Riga» prezidents Mārtiņš Rītiņš.

Viņš skaidroja, ka pēc 23 gadu gadiem restorāna direktora un šefpavāra amatā ir izlēmis veikt izmaiņas savā dzīvē, tādēļ nodod restorāna vadības grožus Eiropas čempionam vīnzinībā Raimondam Tomsonam.

Informācija no neoficiāliem avotiem gan vēsta, ka Rītiņa aiziešana ir saistīta ar nopietnām veselības problēmām.

LASIET ARĪ: Mārtiņš Rītiņš ievietots slimnīcā un pārvietojas ratiņkrēslā


Rītiņš restorānu vadījis kopš tā dibināšanas 1994.gadā. Šajā laikā viņš saņēmis Igaunijas Terra Mariana Krusta ordeni, kā arī Nīderlandes un Beļģijas Karaļnamu ordeņus, un Latvijas Triju zvaigžņu V šķiras ordeni. Cita starpā Rītiņš divkārt atzīts par Gada cilvēku tūrismā un 2014. gadā - arī par Gada šefpavāru.

Taujāts par restorāna tuvākajiem plāniem, Rītiņš atbildēja, ka Tomsons ir ļoti pieredzējis nozares pārstāvis, uzsverot, ka restorānā viss turpināsies kā iepriekš.

«Tagad vēlos atpūsties, ceļot pa pasauli un apceļot Latvijas laukus,» sacījis Rītiņš.

Restorāns «Vincents» četrus gadus pēc kārtas Latvijas labāko restorānu topā «Ekselence 30» ieņem 1. vietu. Turpinot iesākto, mans izaicinājums tagad ir ievest «Vincentu» Ziemeļeiropas labāko restorānu līgā, sacīja Tomsons.

Savukārt uz jautājumu par iespējamām izmaiņām restorānā, Tomsons atbildēja, ka paplašinās piedāvāto vīnu klāstu. Savukārt restorāna pedantiskā pieeja darbam un tiekšanās uz aizvien augstāku kvalitāti nemainīšoties.

LASIET VĒL: Mārtiņš Rītiņš ar vārnu nogalināšanu pāršauj pār strīpu. Slavenības ‘vārās’


Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [3] ››
komiteja 28.06.2017 22:09
Tuvojas vēlēšanas : )) Jādod par sevi zināt laicīgi )

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
Piedalies mūsu Facebook lapā piedāvātajā konkursā: