68 gadu vecumā aktierim Ivaram Kalniņam nejēgā sakāpis galvā

68 gadu vecumā aktierim Ivaram Kalniņam nejēgā sakāpis galvā
Komentāri[15] Bilžu galerija[29] 25.06.2017 20:58

Kolēģi esot pikti par aktiera Ivara Kalniņa izlēcieniem, jo viņš atteicies muzicēt kopā ar aktieru ansambli «Mūžīgais unisons», kura sastāvā ir jau no pašiem pirmsākumiem. Tiesa gan, pats Kalniņš šādas runas pilnībā noliedz, vēsta brīvdienu žurnāls "Vakara Ziņas".

Dailes teātra kādreizējie aktieri Ivars Kalniņš, Jānis Paukštello, Andris Bērziņš un Varis Vētra muzikālu vienību pirmoreiz izveidoja astoņdesmito gadu sākumā. Astoņdesmito gadu vidū «Mūžīgais unisons» ar koncertiem apbraukāja visu Latviju. Beidzamo gadu laikā tikai retu reizi «Mūžīgais unisons» uzstājies kopā koncertos. Vairāki producenti mēģinājuši sapulcēt kopā grupu, taču nekas no tā nav izdevies. Turklāt kolēģi bijuši izbrīnīti arī par Kalniņa vēlmi pēc liela honorāra, kas, iespējams, par lomām Krievijas filmās un seriālos ir normāls atalgojums, bet pēc Latvijas mēroga pārāk astronomisks.

«Unisonam» bija jāapvienojas arī Kandavā notiekošajā koncertā «Ielūdz Olgas!», taču Kalniņš esot sastrīdējies ar kolēģiem un paziņojis, ka dziedās solo. Ivara Kalniņa kolēģi gan izvairās publiski sevi saukt vārdos, bet ir ļoti pikti par šādu situāciju, nosakot, ka beidzamajā laikā aktieris ir pārāk sazvaigžņojies. Kolēģi nav mierā ar šādu attieksmi, jo grūti sastrādāties, ja kāds kolektīvā sevi izvirza daudz augstāk par pārējiem un grib būt vienīgais līderis, un uzskata, ka tikai viņam vienam pieder pareizais viedoklis. Kalniņš jau pirms kāda laika kolēģiem esot paziņojis, ka nedziedās «Unisona» repertuāru, jo viņam pašam ir savs divu vai triju stundu garš repertuārs. Tādēļ kolēģu starpā bieži vien spalvas gājušas pa gaisu!

»Vakara Ziņas« vērsās arī pie Kalniņa kunga, lai noskaidrotu, kā viņš komentēs izskanējušās runas: «Es nezinu, kur jūs dzirdējāt baumas par to, ka esmu sastrīdējies ar citiem koncerta dalībniekiem. Tās ir muļķības! Ar visiem lieliski saprotos».

Ivaram Kalniņam ir 68 gadi.

LASIET ARĪ: Izcilais aktieris Ivars Kalniņš 'noziedzies' un iebliezts melnajā sarakstā

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [15] ››
kode 30.06.2017 17:28
Gan jau pie vainas dzērājs un pamuļķis Bērziņu Andris ar savu sievu, kas noteikti diktēja savus noteikumus. Kalniņam nav ne vainas.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
Piedalies mūsu Facebook lapā piedāvātajā konkursā: