Insulta satriekts Jānis Paukštello noģībis Rīgas centrā

Insulta satriekts Jānis Paukštello noģībis Rīgas centrā
Komentāri[9] Bilžu galerija[26] 13.06.2017 20:27
Pazīstamais dziedošais aktieris Jānis Paukštello atrasts saļimis kādā Rīgas parkā pēc piedzīvota insulta, vēsta žurnāls Kas Jauns.

Pērnās nedēļas vidū vienā no Rīgas parkiem garāmgājēji uz soliņa pamanījuši saļimušo mākslinieku, kuram bija kļuvis slikti.

Tikai pateicoties līdzcilvēku gādībai un ātrajai reakcijai, aktieri izdevies glābt - tā paziņojuši mediķi.


Daudzi aktiera draugi sprieda, ka pie insulta vainojams lielais pārdzīvojums, jo, kā izrādās, nākamajā sezonā Paukštello vairs nebūs Dailes teātra štata aktieru lokā. Teātra pārstāve Liene Jakovļeva atsakās sniegt informāciju par aktieru sastāvu jaunajā sezonā.

Pēc pāris dienām, kuras pavadītas slimnīcā, aktieris saņēmis zvanu no žurnālistiem un paziņojis, ka ir glābts. Paukštello nekāda papildu ārstēšana vai miera režīms nebūšot vajadzīgs, jo pēc mikroinsulta jau tagad jūtas možs un gatavs atgriezties pie darbiem.

Aktierim pietuvinātas persona gan apgalvo, ka lielās veselības problēmas esot saistītas ar pārmērīgu alkohola lietošanu.

Jau vēstījām, ka teātra un kino aktieris, dziedātājs Jānis Paukštello tika pievērsies diētai un zaudējis 10 kilogramus. Mākslinieks visu mūžu cīnījies ar lieko svaru un šoreiz bijis apņēmības pilns to uzvarēt.

Aktieris uzsver, ka liekais svars ir iedzimta lieta, jo mamma ir bumbulītis un tēvs arī nav no nekādiem kalsnajiem, tātad arī dēls nevar būt slaiduma paraugs.

Dzīvojot mazkustīgu dzīvesveidu potītes izmežģīšanas un vēlāk jau visas kājas sarežģījumu dēļ Paukštello stipri pieņēmies svarā, bet jau kādu laiku uzsācis fiziskās aktivitātes.

Aktieris labprāt nūjo, ar ortopēdiskajiem apaviem var noiet ātrā solī pat sešus kilometrus, bet pāris stundās izdevies 2 km.

Par diētām Paukštello ir lakonisks: ja vēlies, vari ievērot diētas, bet ziemas laikā grūti atteikties un kārtīgi neieturēties, turklāt ja sieva Elīna tik garšīgi gatavo!

66 gadu vecumā Jānis Paukštello izskatās veselīgs, stipri nometis svaru - nu jau vismaz 10 kilogramus. Dziedošais aktieris stāsta par dzīvi pēc autoavārijas un smagajām veselības likstām, un izrādās, dzīves tonusu uztur ar Epsorīnu.


Viens no jaunākajiem skaņdarbiem tiešām ir izdevies! Noklausies - Jānis Paukštello un Inita Dzelme - Vidū pašai dzīvībai

Krodziņā pie Paula - galerija nākamajā lapā

Lapa: 1 no 2

Komentāri [9]

Daira 16.06.2017 00:47
Esat viņam glāzē lējuši,ka tik gudri spriežat par cilvēku?
arnolds 14.06.2017 15:32
Pie arsta jaiet laikus. Kad sapeja naktis galva. Laimigas beigas soreiz. Lai labi veicas.
Fičs 13.06.2017 22:34
Izsīkšana un izdedzināšanās - mūsdienu mākslnieku lielākā nelaime.
kaimiņi >> Fičs 13.06.2017 22:35
Jā, izdegšana nenoliedzami ir pauka sakarā, bet kāpēc viņš tā rīkojas pret elīnu un saviem puikām, kas bija jau uz laiku viņu pametuši apjomīgo dzertiņu dēļ
ASĀ NĀTRE >> kaimiņi 20.06.2017 14:47
Dzelme lieliski zināja, uz ko parakstās... Gribēja būt populāra aktiera un par tādu kļuva, pateicoties tam, ka cienījamais aktieris bija sevi sagrāvis un nevienam vairs nevajadzīgs... Vienmēr atradīsies kāda, kas šīs nodzertās nelaimes uzlasīs un pēc tam sūkstīsies par lielo NELAIMI...
Sišo 13.06.2017 21:58
Forši bērni, gādīga sieva... kamdēļ tā pļēgurot kā pe'dējam plencim?
ajens 13.06.2017 21:23
Janka beidz plostot un viss būs čikiniekā!
kā ta 13.06.2017 21:04
Dzert viņa tiesām vajag mazāk!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV