Viņa majestātei, izcilajam sieviešu mīlulim Žoržam Siksnam 60!

No sirds sveicam, Tevi, Žorž!

Viņa majestātei, izcilajam sieviešu mīlulim Žoržam Siksnam 60!
Komentāri[10] Bilžu galerija[28] 13.06.2017 05:09

2017.gada 13.jūnijā izcilajam latviešu estrādes dziedātājam, sauktam arī par sieviešu mīluli, Žoržam Siksnam aprit 60 gadi. Vēlam māksliniekam vislabāko veselību un priecēt klausītājus ar spēcīgo balsi vēl ilgus gadus!

Uzziņai:

Žoržs Siksna ir dzimis 1957. gada 13. jūnijā Augstkalnes pagastā. Žoržs ir tautā mīlēts latviešu mūziķis un vokālais pedagogs. Viņa spēcīgās balss operetes dziedājumus skatītāji pazīst ne tikai Latvijā, bet arī Lietuvā un citās Eiropas valstīs.

Mācījies Annas Brigaderes skolā Tērvetē un Dobeles mūzikas skolā. Strādājis Klaipēdas teātrī. Laikā no 1978. līdz 1989. gadam bijis Latvijas TV un radio kora estrādes orķestra solists. Kļuva slavens 1970. gados, kad uzstājās kopā ar Viktoru Lapčenoku un Margaritu Vilcāni. Viņa populārākās dziesmas ir Muļķe sirds un Genoveva.

Žoržs Siksna ir Latvijas estrādes leģenda, kura vārds ir zināms tālu aiz Latvijas robežām. 2017. gadā tautā iemīļotais dziedātājs svin savu 60. jubileju, kurā dodas īpašā koncertturnejā ar savām populārākajām dziesmām: klausītājiem dziedātājs sagatavojis pārsteigumu – kopā ar orķestri “Vintāža” jaunā aranžējumā ir veikts Raimonda Paula un Leona Brieža dziesmas “Ap Jāņiem Mārtiņos” ieraksts. “Mana jubileja ir īsi pirms Jāņiem, kad būs mana benefenice Latvijas Radio 2 un LNT Līgo dižkoncertā Dobeles pilsdrupās, tādēļ nolēmām ierakstīt tieši šo dziesmu.” Biļetes uz Žorža Siksnas 60 gadu jubilejas koncertiem ir pieejamas “Biļešu paradīzē”.

Koncerti notiks – 9. jūnijā Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē, 10. jūnijā Rēzeknē, koncertzālē “Gors”, 13. jūnijā - Rīgā, kinoteātrī “Splendid Palace”, 23. jūnijā – benefices Dobeles pilsdrupās, dižkoncertā “Līgojam Dobelē”, 23. septembrī – Alūksnes kultūras centrā. BIĻETES NOPĒRKAMAS ŠEIT

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [10] ››
Anna 20.06.2017 21:28
Mīlu Jūs Žorž!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
Piedalies mūsu Facebook lapā piedāvātajā konkursā: