Nekas tāds LV sportā vēl nav sasniegts. Aļona Ostapenko - Latvijas varone!

Nekas tāds LV sportā vēl nav sasniegts. Aļona Ostapenko - Latvijas varone!
Komentāri[5] Bilžu galerija[9] 10.06.2017 18:53
«Lai piedod visi Latvijas olimpiskie čempioni, nekas tāds individuālajā sportā mūsu valstī nekad vēl nav sasniegts, Aļona, tu esi varone!», pēc izšķirošās spēles minūtes sacīja LTV komentētāju korpuss Māra Rīmeņa vadībā.

Aļona Ostapenko (oficiāli Jeļena Ostapenko) sestdien Parīzē Francijas atklātā tenisa čempionāta French Open finālā veica fantastisku atspēlēšanos un pieveica pasaules ceturto raketi Simonu Halepu no Rumānijas, gūstot sensacionālu uzvaru. Latvijas sportā šis ir vēl nebijis panākums.

Sezonas otrā «Grand Slam» turnīra titula cīņā vien 20 gadus vecā Latvijas tenisiste uzvaru guva ar rezultātu 4-6, 6-4, 6-3.


Otrajā setā Aļona Ostapenko bija zaudētājos ar 0-3 un trešajā setā ar 1-3, taču Latvijas tenisiste grūtā un sīvā cīņā spēja atspēlēties un izcīnīt neticamu uzvaru.

Šis kļuvis par vienu no lielākajiem sasniegumiem Latvijas sporta vēsturē.

«Nespēju noticēt, ka 20 gadu vecumā triumfēju ... šis bija mans sapnis,» pēc uzvaras sacīja Ostapenko. «Zināju, ka Simona ir lieliska spēlētāja. Centos spēlēt agresīvi.»

«Kad biju bērns skatījos šī turnīra spēles un sapņoju par to, nevaru noticēt, ka tagad pati esmu to paveikusi,» teica Latvijas tenisiste.

Triumfējot turnīrā, Ostapenko nopelnīja 2000 WTA ranga punktus un nākamajā nedēļā pasaules rangā pakāpsies uz 12.vietu. Pirms šī turnīra viņa rangā bija tikai 47.pozīcijā. Viņa tagad arī sasniegs Latvijas dāmu tenisistu rekordu, jo Larisa Neilande karjerā vienspēļu rangā spēja pakāpties tikai līdz 13.pozīcijai.

Par panākumu Ostapenko nopelnījusi divus miljonus eiro lielu naudas balvu, kas ir teju divas reizes vairāk nekā bija izdevies nopelnīt līdz šim visā karjerā kopā.

Ostapenko līdz šim karjerā bija bez WTA tituliem un pirmo šādu balvu sportiste ieguvusi uzreiz visaugstākā līmeņa «Grand Slam» sacensībās.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [5] ››
Antonijs 23.06.2017 22:40
Patiešām varone. Nekas lidzīgs individuālajā sportā nav sasniegts iekš LV

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
Piedalies mūsu Facebook lapā piedāvātajā konkursā: