20. dzimšanas dienā izcilā Aļona Ostapenko 'pārraksta' Latvijas vēsturi. Sveicam!

«Esmu tiešām laimīga, mīlu šeit spēlēt, paldies, ka atbalstījāt mani, šī ir ideāla dzimšanas diena,» uzreiz pēc spēles skatītājiem teica Ostapenko. «Grand Slam» turnīra vienspēļu finālā Aļona ir pirmā iekļuvusī sportiste no Latvijas.

20. dzimšanas dienā izcilā Aļona Ostapenko 'pārraksta' Latvijas vēsturi. Sveicam!
Komentāri[5] Bilžu galerija[9] 08.06.2017 19:09

Latvijas dāmu tenisa otrā rakete Jeļena Ostapenko ceturtdien Parīzē izcīnīja grūtu uzvaru Francijas atklātā čempionāta («French Open») pusfinālā, trīs setos ar rezultātu 7-6(4), 3-6, 6-3 pieveicot šveicieti Tīmeu Bačinski.

Kāds Latvijas tenisists «Grand Slam» turnīra vienspēļu finālā iekļuvis pirmoreiz karjerā. Sen atpakaļ Ernests Gulbis bija spējis iekļūt šī paša turnīra pusfinālā.

Zīmīgi, ka abas tenisistes šodien, 2017.gada 8.jūnijā svin dzimšanas dienu. Aļonai Ostapenko paliek 20 gadi, bet viņas pretiniecei Bačinski šī ir 28.dzimšanas diena.

Par sasniegto Ostapenko tikusi pie 780 WTA ranga punktiem un nopelnījusi vairāk nekā miljonu eiro, kas ir gandrīz tikpat cik viņa iespēja visā savā līdzšinējā karjerā kopā. Paredzams, ka nākamajā nedēļā Ostapenko WTA rangā būs 18.pozīcijā - vienu vietu pirms otras Latvijas vadošās tenisistes Anastasijas Sevastovas.

Ostapenko sestdien, 2017.gada 10. jūnijā finālā tiksies ar pasaules ceturto raketi rumānieti Simonu Halepu vai WTA ranga trešo numuru Karolīnu Plīškovu no Čehijas.

«Esmu tiešām laimīga, mīlu šeit spēlēt, paldies, ka atbalstījāt mani, šī ir ideāla dzimšanas diena,» uzreiz pēc spēles skatītājiem teica Ostapenko.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [5] ››
patriots 13.06.2017 04:27
jaukāku sportisti nezinu par viņu

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
Piedalies mūsu Facebook lapā piedāvātajā konkursā: