Pašvaldību vēlēšanās balsos arī mirušās dvēseles; Lietu skata Augstākajā tiesā

Vai šādas vēlēšanas vispār ir leģitīmas?

Pašvaldību vēlēšanās balsos arī mirušās dvēseles; Lietu skata Augstākajā tiesā
Komentāri[11] 01.06.2017 16:17
Izrādās, 2017.gada Pašvaldību vēlēšanās balsos arī mirušas personas.

Vislatvijas Sociāldemokrātu kustība "Par Neatkarīgu Latviju!" uzrakstījusi pieprasījumu Centrālai vēlēšanu komisijai, Drošības policijai un Ģenerālprokuratūrai ar lūgumu izskaidrot radušos situāciju par to, ka vēlētāju sarakstos atrodas arī mirušas personas.


Lūk, vēstules teksts:

"Kā kļuvis zināms partijai "Par Neatkarīgu Latviju!", vairākas mirušas personas ir saņēmušas aicinājumus piedalīties vēlēšanās, par to pie partijas ir vērsušies viņu radinieki. Noskaidrojot Centrālā vēlēšanu komisija, tika paziņots, ka cilvēks, kas, piemēram, ir miris Lielbritānijā vai Īrijā var tik tiešām netikt izslēgts no vēlētāju reģistra. Ja tas atbilst patiesībai, tad partija uzskata, ka rodas šaubas vai šādas vēlēšanas vispār ir leģitīmas un vai nebūtu vieglāk ieviest elektroniskās vēlēšanas, kur viltošana ir maz iespējama, ka arī dod iespēju balsot tiem, kas atrodas ārpus Latvijas. Ir arī liecības, ka Jūrmalā, 1.ģimnāzijas iecirknī ir reģistrēta persona, kas neeksistē vai dublē otru personu, vai ir mirusi un ar šādu vārdu un uzvārdu 2 personas Latvijā nedzīvo.

Šobrīd par vēlēšanu kārtības maiņu partija ir iesniegusi pieteikumu tiesā un Augstākā tiesa šo lietu skatīs līdz šīs nedēļas beigām.

Vislatvijas Sociāldemokrātu kustība “Par Neatkarīgu Latviju!” ģenerālsekretārs Jānis Kuzins".

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [11] ››
Irēna Kerbštate 02.06.2017 00:35
Vājprāts par katru cenu pat līķi labi

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
Piedalies mūsu Facebook lapā piedāvātajā konkursā: