Sabiedrība šokā! Ušakovs apmeklē tikai tās debates, kur sievas draudzene Broka 'zīmējas'

Vai top jauna partija - "Nacionālā Saskaņas apvienība"?

Sabiedrība šokā! Ušakovs apmeklē tikai tās debates, kur sievas draudzene Broka 'zīmējas'
Komentāri[32] Bilžu galerija[14] 02.06.2017 16:13

Arī 2017.gada 2.jūnija vakarā LTV ēterā spridzinās politiskās debates, kur ekskluzīvi apsolījis ierasties žurnālistus agresīvi ignorējošais eksžurnālists Nils Ušakovs. Un vai zināt kāpēc? Jo tur taču būs Nila Ušakova un Ivetas Strautiņas-Ušakovas ģimenes draudzene Baiba Broka un atkal varēs duelēties ar iepriekš sagatavotiem un saskaņotiem jautājumiem.

Sabiedrības attieksme pret Rīgas mēru Nilu Ušakovu pēdējās nedēļās ir krasi mainījusies - tieši šokējošās politiķa augstprātības un uzpūtības dēļ: tiek ignorēti žurnālisti, pat atsevišķi raidījumi un TV kanāli. Sak' - tautai nepatīk, ka mūsu Nilam tik ļoti sakāpis galvā. Zemāk varat redzēt vien dažus sabiedrības elites neapmierinātos tvītus.

Savukārt partija "Par Neatkarīgu Latviju" sociālajos tīklos izteikusi šādu viedokli:

"Krievu „Kangari” un  Latviešu  „Nacisti” kopā  kā sūc  Mežaparka estrādes  rekonstrukcijas  pupu!

Īsi pirms vēlēšanām Sociāldemokrātiksā partija „Saskaņa” steidzamības kārtā izsludināja konkursu par Mežaparka estrādes rekonstrukciju, sākotnēja summa, ko ar Nacionālas apvienības un Kultūras Ministrijas svētību Rīgas  Dome vēlējās aizņemties bija 25 milj.EUR, bet vēlāk šī summa pieauga par vēl 9 miljoniem. Uzvarētājs šajā konkursā, kā viemēr ir uzņēmums, kas nedaudz maina nosaukumu, īpašniekus un/vai uztaisa  līdzīgu uzņēmumu; bet vienmēr vinnē dažādos Rīgas Domes konkursos un ir līdzvainīgs, gan Maksima traģiskajā sabrukšanā, prezidenta pils degšanā, gan P.Stradiņa Slimnīcas un Nacionālās  Bibliotēkas būvniecības brāķos.

Interesanti, ka tik ļoti reklamētie  iekšpagalmu rekonstrukcijas darbi vai stadiona rekonstrukcija Kr. Barona ielā tiek atdota ar  Nacionālās  apvienības  Jūrmalas  mēra kandidāta  Andra Čudas  saistīto uzņēmumu Jūrmalas  Mežaparki. Un vispār Nila Ušakova-Strautiņa sievas  Ivetas Ušakovas –Strautiņas  ilgstošā draudzība ar Rīgas Mēra kandidāti no Nacionalās apvienības nav nekāds noslēpums, viņas draudzējās kopš kopa strādāja Tieslietu Ministra Gaida Bērziņa  birojā. Arī tas, ka Nils  Ušakovs uz debatēm nāk tikai ar Baibu Broku, rada priekštatu, ka top jauns  tandēms par Nacionālo Saskaņu/Tēvzemē un Brīvībā."

Rakstiet, izsakiet savu viedokli komentāru sadaļā.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Komentāri [32]

latvietis 02.06.2017 20:36
broka tiešām ir garām
labāk nebūs 02.06.2017 20:32
Maitas. Vilšanās!
Līga Kalācepirms 12 min 02.06.2017 19:09
Nu ja gimenes draudzene! :D
Seksa dieviete 02.06.2017 18:56
simpātiska sieviņa, priekš kam viņam tā uztūnētā fotošopā Broka vajadzīga?
svingerspēles 02.06.2017 18:51
Strautiņa neļauj greizsirdibas pēc nekur iet vīram , izņemot Brociņu : ))
smieklīgi 02.06.2017 18:48
LTV medija pārstāvis rīkojas kā saimnieks un cūka pret nelūgtiem viesiem – neļauj izteikt domu, metas starpā un uzstājīgi jautā vienu un to pašu. Parāda foto, kur daži akmeņi uz ielas un jautā, kāpēc tādas nekārtības
Alma ex Cīrule 02.06.2017 18:47
nekārtības ar Barona ielu? Kāpēc nav solījumi izpildīti un bērnudārzu rindas pastāv? Velti Nils saka, ka rindas no 7 000 gaidītāju samazinājušās līdz 700. Velti min, ka latvisko identitāti vairo Jāņi galvaspilsētā. Baiba, tā pati, kas kandidē un pretendē uz 13. amatu mēra krēslā ( jo 12 krēslos jau godprātīgi sēž un atalgojumu saņem) gari un plaši stāsta par latvieša darba tikumu un pamatīgumu. Vadītājs viņai, protams, ļauj izlocīt valodiņu kā odzei dzelonīti. Izdomājis kompromitējošu jautājumu Nilam – vai nav interešu konflikts, ka šis īrē māju Mežaparkā no Latvijas Gāzei pietuvināta biedra? Nils nesaprot, kur tas konflikts, vai izīrētāja cerībā, ka viņš patērēs gāzi desmitkārtīgi? Skatītājs arī neizpratnē, bet jautātājs smīn tik daudznozīmīgi, ka jebkuram sētas krancim taps skaidrs, ka tur slēpjas kas aizdomīgs. TV skatītājam paliek rūgtas mieles par TV žurnālista neētisku iztaujāšanas stilu, kas robežojas ar nekaunību. Ir tādi ļaudis, ka
Skatītājs 02.06.2017 18:46
Ar ko Rēders labāks? Rēders šajā pārraidē uzvedās kā pēdējo kaunu pazaudējis... pārtrauca Ušakovu, ja viņa atbilde neatbilda Rēdera plānam... Rēdera uzvedība ļoti atgādināja Ilzes naglas uzvedību, kura tieši tā pat bāza mauti ciet runātājam, ja tā teiktais neatbilda viņas raidījuma scenārijam.. Rēders manās acīs krīt arvien zemāk un zemāk ar šādu uzvedību.. Kauns pa visu ģīmi...
Kremilek Rukis 02.06.2017 18:45
Bija tāda trāpīga karikatūra, kurā peles gribēja "gāzt" Ušakova runčus. Bet tie smējās, vēderus turēdami, ar krējumu ūsās. Tieši tāds iespaids rodas, vērojot latviešu mediju cepšanos ap Rīgas domes vēlēšanām. Bez stratēģijas, bez ticības - tāda šuneļa jandalēšana aiz žoga, kuram garām (zviegdams) dodas zirgs. Un kāds tur brīnums, ja diskusijā Ušakovs apzināti tiek salaists kopā ar Broku no NA? Sak, redziet, latviešu vēlētāji, tie ir tie divi galējie, tie radikālie, tie neuzticamie! Balsot vajag par mums, par ZZS, V un citām pelēm! Koordinēta sadarbība? Ko vēl ne, ja NA atņem "pareizajiem" balsis? Būtu smieklīgi, ja nebūtu tik skumji... .

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV