Sabiedrības dāma, mirušā miljonāra Gata Saknīša sieva strādā lielveikalā par pārdevēju

Kādreiz viņai bija telefons par 3300 latiem...

Sabiedrības dāma, mirušā miljonāra Gata Saknīša sieva strādā lielveikalā par pārdevēju
Komentāri[7] Bilžu galerija[7] 30.05.2017 13:27

Savulaik Evija Saknīte par naudas, rotaslietu, dārgu automašīnu un citu greznumu trūkumu nevarēja sūdzēties, vīrs lutināja sievu, kā vien spēja, piepildot ikvienu viņas vēlēšanos. Nu šie laiki pagājuši, kopš uzņēmēja nāves viņa atraitnei pašai bija jāsāk pelnīt iztiku, un sieviete to dara, strādājot veikalā - vēsta žurnāls Kas Jauns.

Pirms desmit gadiem Evija Saknīte bija viena no visvairāk aprunātākajām un apskaustākajām sabiedrības dāmām Latvijā, sieviete vienmēr ieradās pasākumos dārgos dizaineru apģērbos, dimantu rotaslietās un gozējās glancēto žurnālu slejās.

Dāma ne reizi vien intervijās stāstījusi, ka, pateicoties tam, ka garderobē bijis daudz bēšas krāsas apģērba, viņai nācies iegādāties apģērbam pieskaņotu telefonu par nieka 3300 latiem.

Evija valkāja tikai pasaulslavenos zīmolus, bet ja nācās iepirkties Latvijā, tie vienmēr bija bagātnieku dizaineres Annas Osmuškinas tērpi.

Atraitne tagad iekārtojusies savā pirmajā algotajā darbā pēc vīra nāves: apkalpo klientus lielveikalā un strādā, tērpusies tāpat kā ikviena cita pārdevēja - pelēkā formastērpā.

Pārdevēja pret klientiem ir laipna, izpalīdzīga, un nekas vairāk neliecina par agrāk tik ļoti apskausto sievieti, kura nēsāja aksesuārus vairāk kā simts tūkstošu eiro vērtībā.

LASIET ARĪ: Miljonārs Gatis Saknītis miris pēc diviem insultiem - apgalvo viņa dzīvesbiedrene

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [7] ››
ilze 07.06.2017 22:12
Nu malacis, sieviete, ka nav padevusies. lai viņai viss veicas! :)

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
Piedalies mūsu Facebook lapā piedāvātajā konkursā: