ŠOKĒJOŠS VIDEO: Policists vēro, kā sit cilvēku un nekaunīgi atstāj to guļam uz asfalta

Policijā uzsāktas lietvedības un pārbaude par Bauskas policista bezdarbību.

ŠOKĒJOŠS VIDEO: Policists vēro, kā sit cilvēku un nekaunīgi atstāj to guļam uz asfalta
Komentāri[6] 28.05.2017 08:33
Cilvēkus sociālajās vietnēs satraucis video, kurā redzams konflikts pie kādas spēļu zāles Bauskā. Tajā redzams, kā policists ved kādu vīrieti, kad klāt pieskrien divi citi cilvēki un policista vestajam iesit. Cietušais nokrīt un paliek guļam uz asfalta, bet policists iekāpj dienesta auto. Valsts policija par notikušo ir sākusi pārbaudi, lai izvērtētu gan konflikta iemeslus, gan policistu rīcību.

Policijā uzsāktas lietvedības un pārbaude


Valsts policija (VP) sociālajos tīklos paziņojusi, ka, saistībā ar sestdienas, 27. maija incidentu,  ir uzsāktas divas lietvedības un pārbaude.

“Internetā šodien publicēts video, kurā redzama daļa no konflikta situācijas šorīt pie kādas spēļu zāles Bauskā. Par notikušo konfliktu patlaban Valsts policijā uzsāktas divas lietvedības – viena par konfliktu spēļu zālē un otra par konfliktu, kas no jauna izcēlās stāvlaukumā iepretim spēļu zālei (daļa no kura redzama video).

Vienlaikus uzsākta arī pārbaude, kuras laikā tiks vērtēta policistu profesionālā darbība un attieksme notikuma vietā, informē VP. Lai fiksētu visu notikušā attīstības gaidu un gūtu pilnu informāciju par notikušo, šobrīd visi iesaistītie policisti un konflikta dalībnieki sniedz paskaidrojumus, kā arī tiek izņemti video, kurā redzams viss konflikts un tā attīstība,” teikts VP Facebook paziņojumā.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [6] ››
ivo 03.06.2017 08:50
nahuj mums tada polijija vajadziga, tie nav tie kas prot aizstavet, krist un celties ha, ha iekslietu ministrijai

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
Piedalies mūsu Facebook lapā piedāvātajā konkursā: