Pēc astoņiem gadiem seriāls UgunsGrēks noslēdzas ar dubultkāzām

Neskatoties uz satraucošiem un dramatiskiem noziegumiem, kas caurvijuši katru sēriju, UgunsGrēks noslēdzās uz priecīgas nots - ar dubultkāzām!

Pēc astoņiem gadiem seriāls UgunsGrēks noslēdzas ar dubultkāzām
Komentāri Bilžu galerija[100] 22.05.2017 22:23

Neskatoties uz satraucošiem un dramatiskiem noziegumiem, kas caurvijuši katru sēriju, UgunsGrēks noslēdzās uz priecīgas nots - ar dubultkāzām! Beidzot Zentiņai ir iespēja uzvilkt viskuplāko līgavas kleitu un apprecēt Induli, savukārt Dana nu var baudīt ilgi kāroto laimi mīļotā Gata skavās.

Pats finālsērijas sākums gan liecināja, ka nevienas kāzas nenotiks. Dažādu misēkļu rezultātā abas kāzas izrādījās ieplānotas ne vien vienā laikā un vietā, bet pat pie viena mācītāja. Un piekāpties nebija gatavs neviens no topošajiem vīriem! Par laimi, vēlme beidzot mīt gredzenus ar savām mīļotajām uzvarēja un tika nolemts rīkot dubultkāzas!

Kamēr līgavaiņi cīnījās ar kāzu organizatoriskajām ķibelēm, abas līgavas piedzīvoja daudz dramatiskākus pārdzīvojumus! Induļa mamma, izliekoties, ka samierinājusies ar dēla precībām, ierodas uz svinībām. Taču viņas nodomi nav tik tīri, kā Hermīne tēlo dēla priekšā. Kamēr Indulis risina ķibeles ar kāzu svinībām, viņa dodas pie Zentas ar biezu albumu un iepazīstina ar daudzajiem Induļa ārlaulības bērniem. Jo vairāk Hermīne stāsta, jo mazāka ir Zentiņas degsme precēties. Par laimi, Indulim izdodas pēdējā mirklī noķert bēgošo līgavu un atklāt Zentai patiesību. Hermīnei nākas atzīties savos melos. Mirkli un Hermīni īpaši priecīgu dara skatītāju ilgi gaidītā iepazīšanās ar Zentiņas bārenīšiem,kas izrādās pieauguši jaunieši.

Viegli neklājas arī Danai! Eva, iznākusi no slimnīcas, atgriežas Mare SPA, kur viņu pie durvīm sagaida sakrāmētie koferi un vēsts par Gata un Danas kāzām. Eva ar to nav gatava samierināties! Neguvusi draudzenes atbalstu, viņa kā neprātīga metas pati nonāvēt Gati un Evu. Eva, iedzērusi nomierinošas zāles, guļ iemigusi vannā, kad nummuriņā ienāk Eva un mēģina viņu noslīcināt. Kā glābējs pēdējā brīdī negaidīti ienāk Aivars, kam izdodas izglābt Evu un brīdināt Gati. Gatis ar saviem rokaspuišiem Evu notver pie viesnīcas.

Viegli neiet arī Annijai ar Kasparu. Lai arī mīlestība virmo gaisā, Kaspars nespēj noticēt, ka meiteni nekas ar Dīnu nesaista. Pateicoties viltīgam plānam, Kaspars ne vien pārliecinās, ka Annijai nav attiecības ar Dīnu, bet abiem izdodas Aivaram pierādīt Kaspara nevainību uzņēmuma naudas zādzībā, izprovocējot Dīnu atzīties. Beidzot Kaspars un Annija var ļaut vaļu jūtām!

Seriāla izskaņā ir arī bildinājums! Ir atgriezies Koļa, nu jau kā brīvs vīrietis, lai bildinātu Mildiņu! Un viņa atbild ar Jā!

Priecīgs seriāla noslēgums ir arī Seņkovu ģimenei. Ar lielām pūlēm pievērsusi Fēliksa uzmanību, Žeņa atklāj ļoti priecīgus jaunumus par gaidāmo ģimenes pieaugumu. Tomēr ne visas ģimenes paliek laimīgi kopā. Āboliņi šantažē Vadimu ar fotogrāfijām, kur viņš redzams kopā ar savām meitenēm nepārprotami kompromitējošos apstākļos. Silvija Āboliņu priekšā to visu pacieš kā klints demonstrējot Felzenbaheru ģimenes stiprumu. Taču pēc tam – arī viņas mērs ir pilns.

Par prieku visiem, seriāls noslēdzas laimīgi! Zentiņa beidzot piedzīvo savās daudzkārt izsapņotās kāzas, tērpusies viskuplākaja līgavas tērpā. Savukārt Dana, tērpusies KATYA KATYA SHEHURINA elegantajā kleitā, valdzinošāka kā jebkad, slīgst laimē un sava jaunā vīra Gata apskāvienos!

TV3 saka paldies visiem uzticamajiem UgunsGrēks skatītājiem, kas šos astoņus gadus dzīvojuši un jutuši līdzi seriāla varoņiem gluži kā saviem ģimenes locekļiem!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
Piedalies mūsu Facebook lapā piedāvātajā konkursā: