Arnis Krauze UgunsGrēkā + zināms, ar ko šis fenomens beigsies!

Zināms, ko redzēsim UgunsGrēka pēdējā sērijā.

Arnis Krauze UgunsGrēkā + zināms, ar ko šis fenomens beigsies!
Komentāri[2] Bilžu galerija[51] 16.05.2017 22:27
Jau tūliņ, 2017.gada 19. maijā, seriāls UgunsGrēks piedzīvos lielo finālu. Publiski pieejamajā anotācijā minēts, ka fināla sērijā gaidāmas kāzas, bet, kā vienmēr, nenotiek tik gludi, kā paredzēts.

15. maijā UgunsGrēkā parādījās tautā iemīļotais žurnālists un TV zvaigzne Arnis Krauze.


Pētersonu viesnīcā tiek organizētas kāzas, bet negaidīti izrādās, ka laulību ceremonijas norise ir apdraudēta. Eva (Ieva Pļavniece) atgriežas no slimnīcas, bet «Mare SPA» viņu sagaida nepatīkams pārsteigums.

Lidijai (Olga Dreģe) ir ideja, kā lauzt ar Felzenbaheriem noslēgto īres līgumu. Eva nolemj atriebties Gatim (Mārtiņš Brūveris) un Danai (Līga Zeļģe).

Annija (Ance Muižniece) provocē Dīnu (Jēkabs Reinis). Žeņa (Jekaterina Frolova) izmisīgi cenšas paziņot Fēliksam (Ģirts Ķesteris) jaunumus.

Dana aizmieg ļoti nepiemērotā brīdī. Zenta (Regīna Devīte) iepazīstina Hermīni ar saviem «bārenīšiem». Pētersonu viesnīcā notiek svinības.

Diemžēl fani sarūgtināti: 2017.gada 19. maijā noslēgsies skatītāju iecienītais seriāls «UgunsGrēks». Seriāls 17 sezonu laikā piedzīvojis vairāk nekā 1200 sēriju un tajā filmējušies teju 200 aktieri.

Galerija nākamajā lapā

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [2] ››
Sers 19.05.2017 23:50
Eksāmens? Varbūt būs turpinājums

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
Piedalies mūsu Facebook lapā piedāvātajā konkursā: