Pēc 40 gadu kopdzīves šķiras miljonārs Gerkens

8. maijā brašajam Raimondam Gerkenam paliek 65 gadi! Viņš uz nebēdu sastrīdējies ar kundzi Velgu.

Pēc 40 gadu kopdzīves šķiras miljonārs Gerkens
Komentāri[4] Bilžu galerija[43] 18.04.2017 21:44
Žurnāls Privātā Dzīve vēsta, ka draud izjukt uzņēmēja Raimonda Gerkena 40 gadus ilgā laulība ar sievu Velgu Riekstiņu. Iemesls - greznā villa Langstiņu ezera krastā.

PDz rīcībā nonāca informācija, ka iestājusies pamatīga krīze populārā pašmāju uzņēmēja Raimonda Gerkena laulībā un viņš pat grasoties šķirties no savas sievas Velgas Riekstiņas. Sarunā ar PDz uzņēmējs atklāja, ka par nesaskaņu iemeslu kļuvusi ģimenes villa: «Es gribēju pārdot ģimenes māju Villa Velga, bet sieva ne. Uz tā pamata mēs sastrīdējāmies.» Viņš atzina, ka vēl aizvien dzīvo savā lepnajā īpašumā, taču esot gatavs pārmaiņām, jo darījums šķiet ļoti izdevīgs.


«Par šo māju Maskavas krievi dod baigo naudu. Es visu mūžu esmu kalpojis naudas sātanam,» pasmaida uzņēmējs.

Tomēr citi, neoficiāli avoti informē, ka Raimondam Gerkenam esot parādījusies krietni jaunāka mīļākā.

Gerkens jau pirms vairākiem gadiem intervijā atzinis, ka viņa nelielajai ģimenei māja esot nedaudz par lielu. Patlaban tur mitinoties Gerkens, viņa sieva Velga un abu 11 gadu vecais mazdēls Kristers. Gerkenu pāra meita Evita savu dēlu apciemojot, taču pastāvīgi dzīvo citur.

Gerkena ģimenes savrupnams ir 2200 kvadrātmetru plašs un atrodas uz 1,2 hektārus liela zemes īpašuma Langstiņu ezera krastā Rīgas rajona Garkalnes novadā. Pēc nekustamo īpašumu vērtētāju aplēsēm Villa Velga aptuvenā cena ir pieci miljoni eiro. Villa būvēta 2000. gadā pēc arhitekta Ulda Ābiķa projekta un savulaik atzīta par vienu no skaistākajiem namiem valstī. Mājā ierīkots lifts, peldbaseins, ir bibliotēka un ziemas dārzs, biljarda zāle un pirts. Pagrabstāvā ierīkota gleznu galerija.

Raimondam Gerkenam 2017.gada 8.maijā paliks 65 gadi. Sveicam, Raimond!

Vairāk par notikumiem uzņēmēja Raimonda Gerkena privātajā dzīvē lasiet žurnālos Privātā Dzīve un atklātākajā intervijā žurnāla IEVA jaunākajā numurā.

Miljonārs Gerkens, viņa villa un ciemiņi zolītes turnīros nākamajā lapā

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [4] ››
Ligita Teter 19.04.2017 21:32
Mele!!!!!!Es izlasiju,ka viņiem ne prātā nenāk šķirties!!!!Ka tik kādu palaistu klaču papūst talāk.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV