Dailes teātrī aktierus atlaiž pilnīgi nepamatotu iemeslu dēļ

Dailes teātrī aktierus atlaiž pilnīgi nepamatotu iemeslu dēļ
Komentāri[10] Bilžu galerija[9] 08.02.2017 22:32
Nesen sabiedrībā uzvirmoja skandāls - no darba Dailes teātrī atbrīvota Esmeralda Ermale, no 2017.gada pirmā augusta vairs uz skatuves neredzēsim Latvijā iemīļoto aktrisi. Šādu informāciju viņa atklājusi Dairas Āboliņas dokumentālajā filmā par savu dzīvi. Kas tad īsti noticis un kā aktrise pati komentē notikušo?

Žurnāls Kas Jauns sazinājies ar leģendāro aktrisi, kura sacījusi, ka labprātāk par šo tēmu nerunātu. «Šādā veidā nevēlos iegūt publicitāti, Man tas šobrīd nav vajadzīgs, nezinu, vai tas būtu tas labākais ceļš... Viegli nav, jo tāda veida publicitāte nav nekas patīkams,» atzīst aktrise.

Jautāta, vai, viņasprāt, atlaišana no teātra ir vecuma vai tomēr citu iemeslu dēļ, Ermale izsakās neskaidri: «Notiek ļoti subjektīvas un arī nepieņemamas lietas... Cilvēki pret to nevēršas un necīnās, bet vienkārši aiziet. Tāpat kā mani kolēģi tika palūgti aiziet pilnīgi nepamatotu iemeslu dēļ.»

Pašlaik Ermale spēlē divās izrādēs - «Ziloņa dziesma» un «Visas manas grāmatas». «Tas arī viss, kas palicis. Pārējās izrādes ir noņemtas,» saka aktrise.

«[..] Ja tas viss beigsies, kā pašlaik iecerēts, tad maniem skatītājiem vairs nebūs ko redzēt. Droši vien, ka vienu izrādi es turpināšu spēlēt, ja tikai mēs ar teātra vadību noslēgsim kādu vienošanos. Tad redzēs, kā tas viss beigsies,» nopūšas Ermale.

Tikmēr Dailes teātra direktors Andris Vītols komentēt šo situāciju atsakās.

Izcilajai aktrisei Esmeraldai Ermalei ir 60 gadi.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [10] ››
vārds 11.02.2017 12:14
Jebkura iestāde gribētu tikt valā no slikta darbinieka, kas neko nedara, bet kuram jāmaksā pilna alga! Skaidrs, ka Ermale ir stipri nekāda aktrise

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV