UgunsGrēka zvaigzne Maija Doveika piedzīvojusi vēl vienu sāpīgu šķiršanos

UgunsGrēka zvaigzne Maija Doveika piedzīvojusi vēl vienu sāpīgu šķiršanos
Komentāri Bilžu galerija[9] 07.02.2017 17:10

Nacionālā teātra un kino aktrise Maija Doveika šobrīd piedzīvo smagu laiku - viņa pārtraukusi ilgās attiecības ar savu mīļoto, uzņēmēju Mārtiņu Buti. Kas licis izšķirties saskanīgam pārim?

Kā raksta  žurnāls Kas Jauns, šobrīd Maija jūtas smagi un pārdzīvo liktenīgo notikumu. «Vēl atgūstos no šīm pārmaiņām,» komentē aktrise. Turpretī Mārtiņš šķiršanos komentē pavisam ikdienišķi un vēsi: «Lai cilvēki runā, ja vēlas runāt. To, kā ir ar mūsu attiecībām, jautājiet labāk Maijai,» atbild uzņēmējs.

Maija neslēpj, ka šīs gads sācies neparasti, jo ir brīvas sievietes statusā. «Mēs neesam kopā kopš pagājušā gada izskaņas. Viss ir beidzies. Tā, kā bija, vairs nebūs,» nopūšoties atzīst aktrise. «Man ir sāpīgi, zinu, ka arī Mārtiņam tagad nav viegli. Tas tomēr bija ilgs laiks, ko bijām kopā.»

Par konkrētu šķiršanās iemeslu aktrise pagaidām nevēlas runāt.

Slavenību prese raksta, ka aktrise Maija Doveika 2007. gadā apprecējās ar čīlieti Migelu de Ernandesu, bet 2009. gada septembrī pasaulē nāca viņu dēliņš Pāvils Andress. Savukārt 2013.gadā tika uzsākts aktrises Maijas Doveikas un viņas vīra čīliešu mūziķa Migela Ernandesa Hiraldi šķiršanās process. „Varu pateikt tikai to, ka šķiršanās process ar citvalstnieku ir daudz sarežģītāks, nekā varam iedomāties. Izskatās, ka tas vilksies gadu,” žurnālam „Privātā Dzīve” toreiz atzinusi aktrise.

Doveikai ir 36 gadi. Vislielāko popularitāti un atpazīstamību viņa ieguva filmējoties seriālā UgunsGrēks pirms vairākiem gadiem.

Bute un Doveika. Foto no Sejas.tvnet.lv

Maijas Doveikas fotogalerija nākamajā lapā

Lapa: 1 no 2

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV