Andrim Bulim pēc sānsoļa kundze dāvā meitiņu

Sveicam!

Andrim Bulim pēc sānsoļa kundze dāvā meitiņu
Komentāri Bilžu galerija[9] 27.01.2017 08:01

Talantīgā aktiera, raidījumu vadītāja un dzejnieka Andra Buļa (34) un viņa sievas Ilzes Bules (36) ģimenē šā gada pirmajā dienā – 1. janvārī pasaulē nāca meitiņa. Lai gan beidzamajā laikā presē gari un plaši aprakstīts aktiera sānsolis ar triju bērnu māmiņu, gleznotāju un skaistumkaralieni Lieni Skulmi, Andris cer, ka šādas publikācijas presē vairs neparādīsies un sliktās ziņas ir pagātne, vēsta žurnāls Vakara Ziņas.

Pagaidām gan par skaisto ģimenes notikumu aktieris nevēlas daudz runāt, vien nosaka, ka meitiņa un māmiņa jūtas labi un arī vecākais brālis Markuss jau ir sadraudzējies ar māsu. Andris neslēpj prieku, ko piedzīvojis, kļūstot par divu bērnu un nu arī meitiņas tēti. «Mūsu ģimenē ir līdzsvars - divi vīrieši un divas sievietes. Tagad ir jāatsvaidzina 12 gadus senas zināšanas,» sarunā ar »Vakara Ziņām« atklāj laimīgais tētis Andris Bulis, kuram līdz ar meitiņas piedzimšanu, būs jāiepazīst cita pasaule.

Aktieris atzīst, 2016. gada beigas nebija tik priecīgas, cik priecīgs un labs ir atnācis 2017. gads. Andris arī nevēlas atminēties publikācijas par sānsoli un visām no tā izrietošajām negācijām un baumām, kas vēlās ne tikai pār viņa galvu, bet skāra arī cilvēkus, kas ne pie kā nebija vainīgi.

Andrim Bulim ir 34, viņa sievai Ilzei 36 gadi.

Andra jaunākās dzejas rindas 2017.gada 26.janvārī:

Salasījos
Aplasījos ar rindiņām
Dzejā
Lai paliek kā skaņu drātis
Liepājai
Tā žņaudz un glauda
Arī klausās
Ne tikai Latvijai vēju pūš...

Paldies par brīnišķīgo vakaru,Liepāja!
Paldies,Tom,par pirmizrādi Etīdēm!

Resursi: Fani šokā! Andri Bulis jau gadiem dzīvo ar divām sievietēm. FOTO

Nākamajā lapā ainiņas iz Andra un Ilzes dzīves

Lapa: 1 no 2

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV