FOTO: Mūziķis Ūdrītis ratiņkrēslā pirmoreiz iziet sabiedrībā

FOTO: Mūziķis Ūdrītis ratiņkrēslā pirmoreiz iziet sabiedrībā
Komentāri Bilžu galerija[3] 25.12.2016 21:36

Saistītie raksti

2016.gada 21.decembrī norisinājās labdarības spēle starp hokeja klubu "Kurbads" un "Prizma". Spēli apmeklēja arī mūziķis Rolands Ūdris jeb tautā sauktais Ūdrītis ar ģimeni.

"Milzīgs paldies par rīkoto labdarības spēli HK "Kurbads" un HK "Prizma"! Ļoti īpašs paldies Mārtiņam Raitumam un Ališai Alvīnei Raitumai! Mūsu ģimene izsaka lielu pateicību par atsaucību ziedotājiem, pasākuma rīkotājiem un visādi citādi atbalstītājiem! Lai dzīvo hokejs un draudzība! Un pateicība "Kurbads" komandas puišiem, kas ziedoja mūsu ģimenei savas ar godu un uzvaru nopelnītās prēmijas (6:1 "Kurbada" labā). Rolands Ūdris sūta sveicienus," sociālajā tīklā Facebook raksta Ūdrīša sieva Ilona, - viņa padalījusies arī ar dažām fotogrāfijām - skatiet fotogalerijā nākamajā lapā.

2016.gada janvārī šķērsojot Artilērijas ielas braucamo daļu,  pazīstamo grupas The Hobos radītāju, komponistu, dzejnieku un solistu Rolandu Ūdri notrieca automašīna Subaru. Iepriekšējā naktī tikusi svinēta ballīte un Rolands uz ielas esot bijis izklaidīgs un pēkšņi izskrējis spēkrata priekšā starp malā stāvošajām mašīnām. Autovadītājs neesot pārsniedzis atļauto braukšanas ātrumu.

Ar ļoti smagām traumām mākslinieks tika nogādāts slimnīcā. Ārsti viņa kundzi Ilonu brīdinājuši: laulātais var neizdzīvot; tomēr pateicoties ārstu un Ilonas Balodes pūlēm, mūziķa dzīvība tika glābta un veiksmīgi norisinās rehabilitācijas process.

Novēlam Rolandam visdrīzāko izveseļošanos un gaidām jaunas dziesmas!

Ūdrītis iziet sabiedrībā: foto ratiņkrēslā nākamajā lapā

Lapa: 1 no 2

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV