Rekordliels ziedojums - 3000! 'Dod pieci' maratonā Donu pārspēj Zemfira

Labdarības maratons ilgs līdz 2016.gada 21.decembra, vakaram.

Rekordliels ziedojums - 3000! 'Dod pieci' maratonā Donu pārspēj Zemfira
Komentāri Bilžu galerija[8] 21.12.2016 01:01

Otrdien, 20.decembrī, labdarības maratonā "Dod pieci" saņemts lielākais ziedojums maratona vēsturē – puisis vārdā Pauls par Zemfiras dziesmu “Žitj v tvojej golove” ("Dzīvot tavā galvā", krievu val.) ziedoja 3000 eiro.

Pirms tam šogad saņemtais lielākais ziedojums bija 2000 eiro, ko Ieva un Jānis ziedoja par Dona izpildīto kompozīciju ​"Tepat".

Pauls sarunā ar “Dod pieci” maratona vadītājiem pastāstīja, ka pats iepriekš nonācis smagā situācijā pēc motocikla avārijas, un slimnīcā sapratis, cik svarīga ir cilvēku līdzjūtība, klātbūtne, atbalsts.

Par izvēlēto dziesmu Pauls pastāstīja, ka viņam patīk ļoti dažāda mūzika, bet šo dziesmu viņš nekad nebija dzirdējis pa radio, tāpēc arī to izvēlējās.

Uzziņai:

Sabiedrisko mediju un organizācijas "Ziedot.lv" rīkotajā labdarības maratonā "Dod pieci!" vēža slimību pacientu atlabšanai saziedoti jau vairāk nekā 90 000 eiro. Labdarības maratons ilgs līdz piektdienas, 21.decembra, vakaram.

"Dod Pieci" šogad atbalsta vēža skartos cilvēkus, palīdzot savākt naudu nometnēm, kurās tie var atgūties pēc slimības.

Rīgā, Stacijas laukumā, Rīgā, pie tirdzniecības centra "Origo" darbojas Latvijas Radio 5 stikla studija, kurā sešas diennaktis dzīvo trīs dīdžeji.

Viņi atskaņojot klausītāju par ziedojumiem izvēlētās dziesmas. Minimālais ziedojums par vienu dziesmu, ko var veikt "Dod Pieci" mājaslapā, ir pieci eiro, un tas nodrošinās vienu nodarbību vienam vēža slimniekam atveseļošanās nometnē, taču ziedot var arī lielāku summu.

Līdz šim lielākais saņemtais ziedojums no viena cilvēka ir 3000 tūkstoši eiro.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV