Vai Baibas Barones ģimenei vajadzētu iesūdzēt tiesā valsti?

Jautājums arī jums, lasītājiem, sabiedrībai, visiem mums.

Vai Baibas Barones ģimenei vajadzētu iesūdzēt tiesā valsti?
Komentāri[1] Bilžu galerija[6] 17.12.2016 22:16
Valsts solījumi sākt aknu transplantāciju lika Baibas Barones ģimenei cerēt un gaidīt, bet šie solījumi nav izpildīti un diemžēl par sabiedrības saziedoto naudu notikusī operācija vairs nespēja glābt novārdzināto sievieti, vēsta «LSM.LV» atsaucoties uz Baibas māsas Ievas Bērziņas teikto LTV7 diskusijā «Točki nad i». Viņa atzina, ka gaidīšana un ticēšana valstij lika zaudēt tik svarīgo laiku, tāpēc ģimene apsver iespēju vērsties pret valsti tiesā.

Ja būtu skaidrs, ka valsts veselības aprūpes sistēma nenodrošinās aknu transplantāciju, ģimene rīkotos pati, mēģinātu uzreiz vākt ziedojumus, vēsta «LSM.LV».

Baibas māsa Ieva raidījumā sacīja, ka ārstēšanai jau no paša sākuma bija jābūt citādai, jo Baibai gadu nevarēja noteikt īstu diagnozi, viņa gadu pavadīja slimnīcā.

Ģimene apsver iespēju aicināt juristu un vērsties tiesā, bet pagaidām tikai domā.

«Visi zina, kas bija nepareizi – atcelt visu laiku operāciju. Kā tā varēja? Tā nedrīkst! Tā taču ir dzīvība, tas ir cilvēks. Tu nevari viņam teikt, pēc mēneša mēs tevi operēsim, pēc tam teikt, ka vēl pēc mēneša,» raidījumā paudusi Ieva Bērziņa.

Iedvesmojiet! Rakstiet komentāru sadaļā savas domas un viedokļus. Varbūt Baibas ģimenei un citu smagu pacientu ģimenēm šie viedokļi noderēs.

Baibas un viņas māsas foto nākamajā lapā

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [1] ››
mates no novada! 24.01.2017 22:15
Vajaga cinities jo valsts tere naudu neapdomigi,jo salutos tik daudz lidzekli tiek uzlaisti gaisa,bet seit iet cina par cilveka un berna dzivibu,un cik nav tadu bernu kas gaida uz valsts atmaksato rehabitacijas nometnem,bet valsts sola bet nepilda.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV