FOOT FETISH un lesbietes baznīcā. Lindas Leen jaunais klips

Lindas Leen kāju pēdas filmētas īpašā tuvplānu režīmā, bet daiļavas nepārprotami ļaujas erotiskai priekšspēlei.

FOOT FETISH un lesbietes baznīcā. Lindas Leen jaunais klips
Komentāri[3] Bilžu galerija[8] 02.12.2016 21:05
Valmieras Svētā Sīmaņa baznīcas draudzes locekļiem esot pretenzijas un būtiski iebildumi par to, ka pašmāju dziedātāja Linda Leen filmējusi erotiska satura videoklipu dievnamā.

Jaunā videoklipa skati no baznīcas montēti kopā ar erotiska rakstura ainām, kurās glāstiem ļaujas divas apakšveļā tērptas meičas, bet pati Linda Leen foot fetiša (FOOT FETISH) stilā kailām kājām "spēlē ērģeles" - Lindas kāju pēdu tuvplāni filmēti īpaši seksīgi.

Virsmācītājs Arnis Bušs, kurš Valmierā vairs nestrādājot, portālam Kasjauns.lv izteicies:

"Klips uzņemts baznīcā, kurā reiz nikni augsti stāvoši LELB korifeji cīnījās it kā pret manu amoralitāti. Tagad nu tā iznomājusi telpas šim klipam, kurā redzamas divas it seksīgas lesbietītes un dziesma baznīcā skan nu nepavisam ar citātiem no Bībeles pantiem. Es neesmu pret dīvu Lindu Leen - viņa ir savā vietā, bet vairāki draudzes locekļi, ir ļoti lielā neizpratnē," domā no LELB padzītais Valters Korālis. "Nez, kā tas viss iet kopā ar LELB un tās arhibīskapa Jāņa Vanaga un arī draudzes mācītāja Arņa Buša antipraida propagandu?"

Par erotiskajām izpriecām kopā ar baznīcas stilistiku sašutuši arī daudzi Lindas Leen fani.

LINDA LEEN - BEYOND VELVET SKIN

Daži erotiskie kadri nākamajā lapā

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [3] ››
Sabīne 12.12.2016 22:41
Tādas ''erotiskās izpriecas'' var redzēt katrā televīzijas pārraidē. Neko TĀDU, par ko satraukties, es vispār nemanīju. Ja tā būtu cita dziedātāja, tad nevienam nebūtu nekādu iebildumu. Lindu Leen neviens tik seksīgu video klipos nav redzējis...

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV