Tauta nosoda deputāta Valda Kalnozola nekaunīgo gulēšanu Saeimā

Atklāti gulējis uz budžeta dokumentu kaudzes savā darbavietā, nekautrēdamies no paša kolēģu un mediju - līdz ar to visas sabiedrības acīm.

Tauta nosoda deputāta Valda Kalnozola nekaunīgo gulēšanu Saeimā
Komentāri[4] Bilžu galerija[8] 24.11.2016 17:28

Saeima 2016.gada 24.novembrī pēc aptuveni 20 stundu ilgas sēdes pieņēma nākamā gada valsts budžetu, kurā plānotie ieņēmumi ir lielāki nekā 8 miljardi eiro, savukārt izdevumi - ap 8,4 miljardiem eiro, līdz ar to plānots budžeta deficīts. Jau vēstīts, ka debates par 2017. gada valsts budžetu ievilkās līdz pat ceturtdienas puspieciem rītā un tā bijusi viena no garākajām sēdēm Saeimas vēsturē.

Deputāti budžeta pieņemšanu sagaidīja ar ovācijām. Par budžeta apstiprināšanu balsoja 59 koalīcijas parlamentārieši, bet pret bija 36 opozīcijas deputāti.

Debašu laikā lielākais gulētājs bija Zaļo un zemnieku savienības politiķis Valdis Kalnozols, kurš izdrukāto 2017. gada budžetu izmantoja kā spilvenu, bet pārtraukumos iekārtojās uz sapņu valstības priekiem Saeimas vestibila mīkstajos klubkrēslos - šādu galeriju publicējis portāls Delfi.

Tauta uz deputātu Kalnozolu sadusmojusies. Sabiedrība sociālajos tīklos norāda: Valdis Kalnozols atklāti un nekaunīgi gulējis uz budžeta dokumentu kaudzes savā darbavietā, nekautrēdamies no paša kolēģu un mediju - līdz ar to visas sabiedrības acīm.

Vēlētājs, protams, redz visu. Diez vai pēc daudzajiem skandāliem, tostarp publiskas sieviešu dzimtes un dāmu profesiju noniecināšanas, par šo kundziņu vesela saprāta pilsoņi vēl balsos...

Žurnālists un TV zvaigzne Arnis Krauze īpaši filigrani ironizē par Kalnozola nekaunību pret latviešu tautu.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [4] ››
Ir jau gadi 02.12.2016 22:24
Vecums dara savu...

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV